NAGRODY ROKU SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2
IM. MJRA H. SUCHARSKIEGO W KWIDZYNIE

 

WYNIKI GŁOSOWANIA INTERNETOWEGO

W tym roku głosowanie internetowe cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem. W sumie oddano 3763 głosy. Poniżej przedstawiamy rezultaty naszej zabawy. Wyniki te nie miały oczywiście wpływu na decyzje, jakie zostały podjęte przez poszczególne kapituły.

 

 

KOLEGA NA MEDAL

Marta Bryksy

5% (14)

Aleksander Ciski

2% (5)

Daria Dąbrowska

4% (10)

Karolina Dąbrowska

6% (17)

Patryk Detko

1% (3)

Patrycja Dzwonkowska

0% (1)

Marta Fijał

2% (6)

Szymon Guziński

5% (13)

Jakub Jezierski

6% (17)

Dawid Kazaniecki

0% (0)

Mateusz Komorowski

2% (6)

Natalia Kowalec

17% (45)

Aleksandra Kozłowska

0% (0)

Patrycja Krajewska

1% (2)

Aleksandra Krawczyńska

3% (9)

Łukasz Lis

1% (3)

Kamila Olejnik

1% (4)

Marika Paradowska

1% (4)

Mateusz Piotrowski

0% (0)

Sandra Splitt

3% (7)

Anna Starnawska

0% (1)

Aleksandra Szołtys

15% (41)

Kacper Więckowski

3% (9)

Martyna Zając

13% (36)

Marta Zenke

5% (14)


Łącznie oddano 267 głosów

 

NAJLEPSZY HISTORYK

Julian Bała

2% (9)

Marcin Baprawski

3% (13)

Adrianna Bielak

1% (6)

Aleksandra Bielak

26% (126)

Karol Budek

3% (12)

Marta Bryksy

1% (7)

Paulina Chruścińska

0% (2)

Aleksander Ciski

1% (3)

Aleksandra Dąbrowska

18% (88)

Karolina Dąbrowska

3% (16)

Mariusz Lipiński

1% (3)

Martyna Mrozińska

1% (4)

Adam Mosiński

9% (41)

Paweł Ostaszewski

2% (8)

Marika Paradowska

0% (2)

Magdalena Porożyńska

1% (6)

Przemysław Szołtys

3% (13)

Tomasz Szołtys

0% (2)

Ewelina Szwedowska

16% (76)

Daria Torbowska

5% (23)

Kacper Więckowski

1% (6)

Patryk Zając

3% (14)


Łącznie oddano 480 głosów

NAJLEPSZY MATEMATYK

Marcin Baprawski

10% (19)

Tomasz Barganowski

1% (2)

Marta Bryksy

3% (5)

Jolanta Drypa

1% (2)

Mikołaj Fitzermann

1% (2)

Jakub Galewski

3% (5)

Natalia Koper

6% (11)

Tomasz Kurpiewski

5% (9)

Dariusz Kwiatkowski

1% (1)

Marcin Lewandowski

3% (6)

Mariusz Lipiński

4% (8)

Adam Nowicki

4% (7)

Paweł Ostaszewski

4% (8)

Michał Pawluczuk

2% (3)

Marcin Poźniak

2% (4)

Michał Smoczyński

15% (30)

Tomasz Szołtys

4% (8)

Daria Torbowska

11% (21)

Paweł Wierzba

1% (1)

Patryk Zając

3% (5)

Małgorzata Zalewska

3% (5)

Maciej Zawalich

17% (34)


Łącznie oddano 196 głosów

NAJLEPSZY INFORMATYK

Sławomir Koszara

12% (29)

Damian Kuczkowski

1% (3)

Adrian Michalak

40% (97)

Radosław Płoński

11% (27)

Sandra Splitt

6% (14)

Kaludia Szymańska

4% (9)

Daria Torbowska

9% (21)

Sebastian Wiącek

13% (30)

Kacper Więckowski

4% (10)


Łącznie oddano 240 głosów

NAJLEPSZY MUZYK

Radosław Bojarczuk

3% (10)

Aleksandra Dąbrowska

25% (92)

Daria Dobosz

1% (4)

Martyna Mrozińska

1% (4)

Magdalena Płaczek

12% (43)

Iga Rzepka

5% (19)

Marta Simionkowska

12% (44)

Aleksandra Szczepańska

5% (18)

Daria Torbowska

4% (16)

Amelia Zawalich

31% (113)


Łącznie oddano 363 głosów

NAJLEPSZY PLASTYK

Paulina Cejnóg

4% (14)

Alicja Dzwonkowska

2% (7)

Jolanta Drypa

2% (7)

Mateusz Goerke

2% (7)

Monika Kobylska

22% (78)

Patrycja Maksym

15% (51)

Iga Rzepka

2% (8)

Krzysztof Struzik

2% (8)

Joanna Wąsik

2% (8)

Olga Wolf

46% (162)


Łącznie oddano 350 głosów

NAJLEPSZY PRZYRODNIK

Julian Bała

1% (3)

Karol Budek

3% (6)

Marta Bryksy

2% (4)

Paulina Chruścińska

2% (5)

Aleksander Ciski

1% (2)

Aleksandra Dąbrowska

40% (94)

Jakub Galewski

3% (6)

Mateusz Kominek

1% (3)

Patryk Kośmider

1% (2)

Tomasz Kurpiewski

3% (7)

Marcin Lewandowski

2% (5)

Małgorzata Łach

2% (5)

Adam Nowicki

3% (7)

Paweł Ostaszewski

10% (23)

Michał Pawluczuk

1% (2)

Magdalena Porożyńska

3% (7)

Marcin Poźniak

1% (3)

Magdalena Rożniata

2% (4)

Iga Rzepka

3% (7)

Michał Smoczyński

3% (6)

Daria Torbowska

9% (21)

Paweł Wierzba

0% (1)

Patryk Zając

3% (8)

Pamela Zawisko

1% (2)


Łącznie oddano 233 głosów

NAJLEPSZY SPORTOWIEC

Tomasz Flont

6% (21)

Mateusz Goerke

1% (3)

Tymoteusz Jaroszyński

5% (18)

Natalia Klimek

0% (1)

Mateusz Kominek

1% (4)

Mariusz Konopatzki

1% (4)

Michał Kopczyński

2% (8)

Tomasz Kurpiewski

2% (9)

Paweł Leszczyński

2% (6)

Paweł Ostaszewski

2% (7)

Patryk Piłat

7% (26)

Kacper Stefaniak

1% (4)

Marcin Szwedowski

20% (71)

Jarosław Wodzak

0% (0)

Amelia Zawalich

34% (123)

Piotr Zmysłowski

16% (56)


Łącznie oddano 361 głosów

MISTRZ JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Marcin Baprawski

1% (6)

Aleksandra Dąbrowska

18% (88)

Daria Dobosz

0% (1)

Tymoteusz Jaroszyński

2% (10)

Tomasz Kurpiewski

0% (1)

Eliza Łoś

22% (109)

Adam Mosiński

2% (9)

Paweł Ostaszewski

1% (7)

Michał Pawluczuk

1% (3)

Magda Płaczek

16% (78)

Marcin Poźniak

0% (1)

Karolina Pydyniak

0% (2)

Magdalena Rajkowska

3% (14)

Miłosz Rogala

0% (1)

Aleksandra Rutkowska-Osyf

3% (17)

Marta Simionkowska

19% (94)

Michał Smoczyński

0% (1)

Marta Smolińska

2% (10)

Aleksandra Szczepańska

2% (11)

Michał Szewczak

1% (5)

Aleksandra Szołtys

3% (13)

Magdalena Toczek

0% (2)

Daria Torbowska

3% (15)


Łącznie oddano 498 głosów

MISTRZ ORTOGRAFII

Marta Bryksy

5% (10)

Karol Budek

4% (8)

Paulina Chruścińska

0% (1)

Jolanta Drypa

0% (1)

Monika Hillar

2% (4)

Tymoteusz Jaroszyński

6% (13)

Mateusz Kominek

2% (5)

Natalia Koper

5% (10)

Dobrawa Kopowska

3% (7)

Beata Lagowska

1% (2)

Martyna Mrozińska

1% (2)

Magdalena Porożyńska

2% (5)

Magdalena Rajkowska

12% (26)

Iga Rzepka

4% (9)

Paulina Sitarz

15% (32)

Marta Simionkowska

7% (15)

Krzysztof Sobczyk

1% (2)

Aleksandra Szczepańska

7% (15)

Aleksandra Szołtys

7% (15)

Daria Torbowska

11% (23)

Anna Rutkowska-Osyf

3% (6)


Łącznie oddano 211 głosów

 

MISTRZ JĘZYKA POLSKIEGO

Marta Bryksy

4% (8)

Karol Budek

5% (9)

Karolina Dąbrowska

6% (11)

Patryk Detko

3% (5)

Jolanta Drypa

1% (1)

Monika Hillar

2% (4)

Natalia Koper

6% (12)

Dobrawa Kopowska

5% (10)

Patryk Kośmider

0% (0)

Daniel Ostaszewski

9% (18)

Michał Pawluczuk

2% (4)

Magdalena Porożyńska

2% (3)

Iga Rzepka

5% (9)

Paulina Sitarz

12% (23)

Krzysztof Sobczyk

4% (7)

Aleksandra Szołtys

10% (19)

Daria Torbowska

18% (36)

Paulina Witulska

5% (10)

Patryk Zając

4% (8)


Łącznie oddano 197 głosów

 

NAJLEPSZY ABSOLWENT ROKU

Aleksandra Dąbrowska

30% (109)

Tomasz Kurpiewski

5% (20)

Paweł Ostaszewski

5% (17)

Karolina Pydyniak

4% (13)

Aleksandra Szołtys

6% (21)

Ewelina Szwedowska

35% (129)

Daria Torbowska

16% (58)


Łącznie oddano 367 głosów