SAMORZĄD UCZNIOWSKI

Szkoły Podstawowej nr 2

im. mjra Henryka Sucharskiego w Kwidzynie

 


Zarząd


Regulamin


Zgrana Klasa


Akcje Charytatywne

 

 

 

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

 

 


POLA NADZIEI

Nasza szkoła włączyła się do ogólnopolskiej akcji POLA NADZIEI. W środę, 4 października, w naszym szkolnym ogrodzie zasadziliśmy cebulki żonkili. Żonkil jest symbolem nadziei i zainteresowania drugim człowiekiem. To znak przypominający o ludziach chorych, cierpiących, oczekujących pomocy w najtrudniejszych chwilach życia. Kwiat jest wezwaniem do niesienia bezinteresownej pomocy. Na wiosnę w naszym ogrodzie zakwitnie piękne pole żonkili, które będzie przypominało nam o ludziach chorych, którzy czekają na nasze wsparcie i pomoc. Dochód ze sprzedaży kwiatów zostanie przekazany na rzecz podopiecznych hospicjum.

 

 


 

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

 

 


DZIEŃ CHŁOPAKA

 

Dwójkowe Dziewczyny nie zapomniały o Dwójkowych Chłopakach. Z okazji ich święta wręczyły wszystkim chłopakom, tym młodszym i tym starszym, słodki upominek.

Wszystkiego najlepszego :)

 


 

WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

 

25 września 2017 r. odbyły się wybory Zarządu Samorządu Uczniowskiego. Wybory były poprzedzone kampanią wyborczą, w trakcie której kandydaci prezentowali swoje programy. Głosowanie było tajne, a nad jego prawidłowym przebiegiem czuwała Szkolna Komisja Wyborcza. Wyniki prezentują się następująco:

 

Przewodniczący – Mateusz Bednarczyk  kl. VII b

Zastępca – Alicja Kućmierowska  kl. VII b

Sekretarz –  Karolina Urbańska  kl. VII d

 

 

Gratulujemy!

 


 

... DZIEŃ KROPKI ...

 

Kto ma ochotę jutro (piątek, 15 września) świętować dzień kreatywności, odwagi i wiary w swoje możliwości, niech nałoży coś w kropki. Może to być apaszka, kokarda, opaska, krawat, spodnie, bluzka, sukienka w groszki. Bądźmy kreatywni!

(czytaj więcej)

 

 

 

 

archiwum 2016/2017   2015/2016   2014/2015   2012/2013   2011/2012    2009/2010