13 I 2011

 WYNIKI ETAPU REJONOWEGO KONKURSU "MATEMATYKA Z PRZYRODĄ"

 

12.01.2011 r. odbyły się eliminacje II stopnia Wojewódzkiego Interdyscyplinarnego Konkursu Matematyka z przyrodą. Komisja konkursowa po sprawdzeniu prac 48 uczestników konkursu informuje, że uczniowie otrzymali następującą ilość punktów:

 

Lp.

Ilość  punktów

Imię i nazwisko

Klasa

Nazwa i adres szkoły

Uwagi

1.

21

Robert Krauze

VI

Szkoła Podstawowa w Dzierzgoniu

ul. Krzywa 17

82-440 Dzierzgoń

 

2.

20

Maciej Procyk

V

Szkoła Podstawowa w  Dzierzgoniu

ul. Krzywa 17

82-440 Dzierzgoń

 

3.

20

Aleksandra Zalewska

VI

Szkoła Podstawowa nr 2
im. mjra H. Sucharskiego, ul. Staszica 16

82-500 Kwidzyn

 

4.

19

Paweł Sosnowski

VI

Szkoła Podstawowa nr 2
im. mjra H. Sucharskiego, ul. Staszica 16

82-500 Kwidzyn

 

5.

18

Bartłomiej Bollin

VI

Szkoła Podstawowa nr 2
im. mjra H. Sucharskiego, ul. Staszica 16

 82-500 Kwidzyn

 

6.

18

Szymon Kukliński

V

Szkoła Podstawowa nr 2
im. mjra H. Sucharskiego, ul. Staszica 16

82-500 Kwidzyn

 

7.

18

Jędrzej Myrcha

VI

Szkoła Podstawowa nr 4

82-500 Kwidzyn

 

8.

18

Patrycja Rogala

VI

Szkoła Podstawowa nr 6

82-500 Kwidzyn

 

9.

18

Julia Zelmańska

VI

Szkoła Podstawowa Rakowiec

 

10.

16

Marta Trzaska

VI

Szkoła Podstawowa w Nebrowie Wielkim

 

11.

15

Wiktoria Kozłowska

VI

Szkoła Podstawowa nr 6

82-500 Kwidzyn

 

12.

15

Joshua Steiner

VI

Szkoła Podstawowa nr2 ul Reja 15 Sztum

 

13.

15

Piotr Urbański

VI

Szkoła Podstawowa nr2 ul Reja 15 Sztum

 

14.

14

Marta Bronowicka

VI

Szkoła Podstawowa nr 6

82-500 Kwidzyn

 

15.

14

Dagmara Krzysztofiak

VI

Zespół Szkół w Sadlinkach
SP  im. H. Sienkiewicza 82- 522 Sadlinki

 

16.

14

Grzegorz Orlicki

VI

Szkoła Podstawowa nr 4

82-500 Kwidzyn

 

17.

14

Jakub Zarzycki

VI

Szkoła Podstawowa nr 2
im. mjra H. Sucharskiego, ul.Staszica 16

 82-500 Kwidzyn

 

18.

13

Paweł Kochański

VI

Szkoła Podstawowa im Mikołaja

Kopernika ul.Grunwaldzka63

82-420 Ryjewo

 

19.

13

Wojciech Kosedowski

VI

Szkoła Podstawowa nr 4

82-500 Kwidzyn

 

20.

13

Paweł Krasowski

VI

Szkoła Podstawowa im Mikołaja

Kopernika ul.Grunwaldzka63

82-420 Ryjewo

 

21.

13

Karina Pietuszyńska

VI

Szkoła Podstawowa nr 4

82-500 Kwidzyn

 

22.

13

Michał Sztandarski

VI

Zespół Szkół w Czerninie

ul. Donimirskich 19

82- 400 Sztum

 

23.

12

Marcel Bonczkowski

VI

Szkoła Podstawowa nr 4

82-500 Kwidzyn

 

24.

12

Emilia Marszałek

VI

Szkoła Podstawowa w Dzierzgoniu

ul. Krzywa 17

82-440 Dzierzgoń

 

25.

12

Adrianna Rogala

VI

Szkoła Podstawowa nr 6

82-500 Kwidzyn

 

26.

11

Kacper Goc

VI

Szkoła Podstawowa nr 4

82-500 Kwidzyn

 

27.

11

Stanisław Kożurno

VI

Szkoła Podstawowa nr 5
im. Zjednoczonej Europy ul. Hallera 4

82-500 Kwidzyn

 

28.

10

Paweł Braun

VI

Szkoła Podstawowa nr 2 ul Reja 15 Sztum

 

29.

10

Dominik Dorna

VI

Szkoła Podstawowa nr 2 ul Reja 15 Sztum

 

30.

10

Magdalena Gasztkowska

VI

Zespół Szkół w Czerninie

ul. Donimirskich 19, 82-400  Sztum

 

31.

10

Mateusz Kęsicki

VI

 Szkoła Podstawowa Rakowiec

 

32.

10

Paweł Wojtaś

VI

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Zjednoczonej Europy ul. Hallera 4

82-500 Kwidzyn

 

33.

9

Sebastian Kolasa

VI

Szkoła Podstawowa im. J. Brzechwy
w Cyganach 82-520 Gardeja

 

34.

9

Katarzyna Krakowska

VI

Szkoła Podstawowa nr2 ul Reja 15 Sztum

 

35.

9

Michał Wysocki

VI

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Zjednoczonej Europy ul.Hallera 4

82-500 Kwidzyn

 

36.

8

Jolanta Krzywdzińska

VI

Szkoła Podstawowa w Morawach

82-520 Gardeja

 

37.

7

Aleksander Antos

VI

Szkoła Podstawowa nr 6

82-500 Kwidzyn

 

38.

7

Karol Deka

VI

Zespół Szkół w Sadlinkach
SP  im. H. Sienkiewicza

 82- 522 Sadlinki

 

39.

7

Monika Flak

VI

Szkoła Podstawowa im. J. Brzechwy
w Cyganach 82-520 Gardeja

 

40.

7

Adam Jędrzejewski

VI

Szkoła Podstawowa w Korzeniewie

 

41.

6

Natalia Kozioł

VI

Szkoła Podstawowa w Janowie, Janowo 42, 82-500 Kwidzyn

 

42.

5

Aleksandra Szuster

VI

Szkoła Podstawowa w Korzeniewie

 

43.

4

Jakub Adamek

V

Szkoła Podstawowa  w Tychnowach
82-500 Kwidzyn

 

44.

4

Alicja Dąbrowska

VI

Szkoła Podstawowa im Papieża Jana Pawła II w Czarnem Dolnem

 

45.

3

Daniel Górski

VI

Szkoła Podstawowa nr 5
im. Zjednoczonej Europy ul. Hallera 4,
82-500 Kwidzyn

 

46.

3

Daniel Kalewicz

VI

Szkoła Podstawowa im Papieża Jana Pawła II w Czarnem Dolnem

 

47.

2

Kacper Kubacki

VI

Szkoła Podstawowa im Papieża Jana Pawła II w Czarnem Dolnem

 

48.

2

Krzysztof Zbyszyński

V

Szkoła Podstawowa  w Tychnowach
82-500 Kwidzyn

 

49.

 

Dawid Dudziński

VI

Zespół Szkół w Mikołajkach Pomorskich
ul. Szreibera 82-433 Mikołajki Pom.

nieobecny

50.

 

Patrcja Lenga

VI

Zespół Szkół w Mikołajkach Pomorskich
ul. Szreibera 82-433 Mikołajki Pom.

nieobecny

51.

 

Paulina Rosenow

VI

Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Trumiejach

82-520 Gardeja

nieobecny

52.

 

Julia Stromecka

VI

Szkoła Podstawowa w Nebrowie Wielkim

nieobecny

 

Komisja konkursowa:

Ewa Jurek - przewodnicząca

Edyta Felenczak

Edyta Januszewska

Nella Szyłejko

 

zobacz fotografie z konkursu    zobacz wszystkie wiadomości    skomentuj na forum     strona główna