ABSOLWENCI SZKOŁY
w latach 1949-2013 szkołę ukończyło
4807
absolwentów

(aby wyszukać interesujące Cię nazwisko wciśnij Ctrl + F)

2013

VIa – 30 osób

wych. p. Jolanta Obód

Julia Balsam, Julia Budek, Michał Chmiel, Julia Chylińska, Maciej Czajka, Aleksandra Czajkowska, Paweł Fiszer, Karolina Gajko, Daniel Jasnoch, Klaudia Kazimierska, Andżelika Koper, Damian Krajewski, Jakub Kwiatkowski, Weronika Lisewicz, Zuzanna Łupaczewska, Andżelika Makowska, Karol Martyniak, Wiktoria Niziałek, Krystian Piątkowski, Oliwia Redzińska, Adam Rudlicki, Dominik Szkliński, Nikodem Szpakowski, Paulina Tomaszewska, Katarzyna Trojakowska, Łukasz Urbański, Grzegorz Wiśniewski, Kamil Wojciechowski, Julia Wydryszek, Mateusz Zawalich

 

 

VIb – 29 osób

wych. p. Ewelina Wołoszyn

Dominik Bania, Kacper Daniel, Marta Falkiewicz, Olaf Giędek, Paulina Kocznur, Kamil Konopski, Daria Kozak, Mateusz Mądry, Bartłomiej Murawski, Damian Obodziński, Natalia Piotrowska, Jakub Pokwicki, Hubert Poproch, Filip Rafka, Martyna Rogacka, Kamila Rojek, Julia Siemaszko, Kacper Sienkiewicz, Beata Stachura, Dominik Szałapski, Milena Szymańska, Michał Szymański, Michał Trzaskalski, Daniel Ungrowski, Mateusz Wawer, Maja Widlarz, Jakub Wierzbicki, Maciej Wiśniewski, Andżelika Witusińska

 

 

VIc – 29 osób

wych. p. Joanna Guze

Oliwia Arszyńska, Wiktoria Budnik, Maciej Chodorowski, Patryk Cichy, Maciej Fuhrmann, Arkadiusz Grabowski, Bartosz Hillar, Maja Iwicka, Daniel Jóźwik, Jakub Kołodziej, Dawid Komkowski, Weronika Kosztowna, Paulina Kucharczyk, Weronika Lewandowska, Dominik Lewandowski, Tomasz Łąpieś, Agnieszka Michlewicz, Kaja Muzyka, Marcel Olszewski, Julia Ossowska, Klaudia Prusik, Franciszek Reniecki, Kacper Rożniak, Jakub Rudnicki, Filip Sitarz, Filip Szymański, Wiktoria Tuszyńska, Oskar Waga, Patrycja Wójcik

 


2012

 

VIa – 30 osób

wych. p. Ewa Jurek

Martyna Adamczyk, Marcin Banasiak, Alan Błaszkowski, Julia Bruździńska, Aleksandra Ćwik, Monika Gólczyńska, Patryk Groszewski, Maja Holińska, Arkadiusz Kannenberg, Hubert Kapica, Aleksandra Kardasz, Jakub Kiliszek, Sandra Kokowicz, Julita Kominek, Mateusz Kownacki, Szymon Kukliński, Piotr Kulesz, Cezary Nowogrodzki, Oliwer Oznaki, Dominika Pesta, Julia Piskorz, Kinga Rewińska, Michał Studziński, Magdalena Szamańska, Patryk Świeczek, Karol Wasik, Krzysztof Zaręba, Klaudia Zdyb, Adam Zieliński

 

 

VIb – 28 osób

wych. p. Edyta Felenczak

Gracjan Bucior, Damian Chitruszko, Marcin Chuderewicz, Dawid Gezella, Aleksandra Grzyb, Julia Hańdziuk, Anita Hończak, Błażej Itrach, Filip Jórkiewicz, Hipolit Kauczuk, Urszula Kortas, Daniel Kowalski, Natalia Krampa, Anna Krzyżanowska, Dawid Kuczkowski, Kacper Lasota, Natalia Latecka, Alicja Maksym, Bartosz Maślany, Marcin Nieścigorski, Natalia Rajkowska, Kamil Stefański, Mariusz Szyszko, Weronika Szyszko, Patryk Tarnowski, Julia Wiertel, Magdalena Wierzchowska, Aleksandra Wirecka

 

 

 

VIc – 30 osób

wych. p. Katarzyna Srebrowska-Budek

Agata Abramowicz, Miłosz Bałog, Monika Bożek, Kacper Bucior, Dawid Daniel, Kamil Dąbrowski, Michał Dudkiewicz, Sonia Floriańska, Artur Głogowski, Kacper Grzegorczyk, Filip Guziejewska, Kamil Januszewski, Karolina Jezierska, Agata Krogulec, Kamil Krupa, Maciej Lagowski, Mateusz Lessner-Leśniakowski, Klaudia Lewandowska, Oliwia Mrugała, Justyna Nowak, Kacper Obód, Katarzyna Pawelczak, Aleksandra Piątkowska, Michael Bieńkowski, Wiktor Pliszczyński, Magdalena Podgórska, Julia Sumbar, Klaudia Warelich, Marika Warmińska, Maciej Wejnert

 

 


2011


VI
a - 22 osoby
wych. p. Katarzyna Ziólkowska

Mateusz Baranowski, Dominika Chodorowska, Krzysztof Czajkowski, Michał Damaziak, Patrycja Damaziak, Kinga Dąbrowska, Ewelina Dymidowska, Joanna Głowala, Natalia Kocznur, Klaudia Kominek, Marlena Konopatzka, Michał Leszczyński, Piotr Malajka, Kornelia Miśkiewicz, Adam Mulik, Karol Nowicki, Weronika Pawluch, Adrian Posim, Kamil Tchórzewski, Daria Teska, Nikolas Witusiński, Aleksandra Zalewska

 


VIb - 25
wych. p. Joanna Baranowicz

Marta Bartosiak, Aleksandra Brojek, Łukasz Ćwiek, Jakub Gołębiowski, Krzysztof Górski, Adam Homiczuk, Paulina Jarmułkowicz, Krystiana Jedynak, Weronika Jóźwik, Łukasz Kamiński, Adrian Kichler, Mateusz Klingenberg, Jakub Kostyrka, Julia Kozłowska, Marta Kozłowska, Mateusz Nieścigorski, Karol Nowicki, Aleksandra Pacześna, Joanna Rogala, Natalia Sobolewska, Dawid Stawicki, Jędrzej Strzelecki, Katarzyna Studzińska, Natan Szpakowski, Oliwia Świokło

 


VIc -24
wych. p. Magdalena Ruczko

Igor Brzeziński, Anna Ciska, Igor Czeszejko–Sochacki, Paweł Drypa, Mateusz Falkowski, Marta Iwachów, Krzysztof Kazimierski, Dominika Koper, Anna Lipińska, Adrian Łukaszewicz, Agata Madrak, Milena Mrozińska, Mateusz Niedzielski, Radosław Piwowarski, Kinga Płońska, Paweł Sosnowski, Marcin Struzik, Marta Wąsik, Andżelika Wierzbicka, Anetta Wiśniewska, Dominika Wiśniewska, Karolina Wiśniewska, Cezary Wojtkowiak, Julita Wróblewicz

 


VId - 24
wych. p. Grażyna Łach

Bartłomiej Bollin, Anna Chodor, Aleksandra Dąbrowska, Oliwia Dąbrowska, Magdalena Franosz, Agnieszka Gurzyńska, Wiktoria Jedowska, Arkadiusz Kawski, Klaudia Klawińska, Paulina Kopczyńska, Karol Langowski, Bartosz Lubiński, Aleksandra Michalak, Dominika Milewska, Damian Mroziński, Damian Mrugała, Oliwia Olińska, Przemysław Podgórski, Mikołaj Rudnicki, Natalia Sobczak, Karol Sobczuk, Łukasz Sonnenfeld, Mateusz Szymański, Jakub Zarzycki

 


2010


VI
a - 25 osób
wych. pani Jolanta Obód


Tomasz Barganowski, Dawid Borowski, Paulina Chruścińska, Agata Huzarska, Alicja Kapica, Jakub Kapica, Patrycja Kirszniewska, Przemysław Kluczkowski, Damian Kowalec, Paula Lipińska, Krzysztof Lubera, Małgorzata Łach, Maciej Małachowski, Bartosz Nasta, Adam Nowicki, Małgorzata Pawłowska, Urszula Piwowarska, Anna Powroźnik, Szymon Radzymiński, Paulina Sitarz, Marcin Szwedowski, Klaudia Talarska, Dawid Tychmanowicz, Bartosz Ważny, Magdalena Zembrzuska




VIb - 24
wych. pani Ewelina Wołoszyn

Alicja Bakierska, Stanisław Chodor, Mateusz Dąbrowski, Adrian Górski, Przemysław Groszewski, Karol Grzyb, Natalia Klimek, Michał Kopczyński, Daria Kuczkowska, Weronika Kuczyńska, Karolina Łasińska, Nikoletta Małkowska, Dylan Ostrzyżek, Marika Paradowska, Natalia Piekarska, Iga Rzepka, Patrycja Sępioł, Krystian Szejerka, Anna Tamiła, Patryk Urbanowicz, Paulina Wydryszek, Michał Wysocki, Pamela Zawisko, Kamil Żuk




VIc - 25
wych. pani Grażyna Łach

Dawid Adamowicz, Kevin Banach, Aleksandra Bielak, Paulina Czajka, Karolina Dąbrowska, Marta Fijał, Klaudia Głowala, Aneta Hajdamowicz, Kacper Jarek, Karol Jastrowski, Paweł Leszczyński, Alicja Ługowska, Paweł Małkowski, Kamila Olejnik, Mateusz Piotrowski, Jakub Płaczek, Marcin Ponimasz, Karolina Rogalska, Magdalena Rożniata, Anna Starnawska, Krzysztof Struzik, Kewin Szkliński, Kacper Tomaszewski, Paulina Wituska, Dawid Zieliński




VId - 25
wych. pani Joanna Guze

Agata Baranowska, Adrianna Bielak, Sandra Dudkiewicz, Dominik Fiszer, Arkadiusz Gebel, Paulina Gołaś, Kinga Gostumska, Wojciech Grenda, Kamila Hulewicz, Damian Jaranowski, Ewelina Klepacz, Patryk Kośmider, Agata Krakowiak, Dawid Ksyta, Remigiusz Oliński, Kamil Olszowiec, Mateusz Opiela, Paulina Preuss, Arkadiusz Skórski, Gracjan Sojka, Przemysław Szołtys, Paulina Szyszko, Paweł Wierzba, Maciej Wierzbicki, Karolina Zamaro
 


2009


VIa - 26

wych. pani Ewa Jurek

Bartosz Adranowicz, Agnieszka Archutowska, Julian Bała, Karol Budek, Paulina Cejnóg, Paulina Gajko, Monika Hillar, Karolina Kapuścińska, Agnieszka Kawska, Mateusz Kominek, Wojciech Koralewski, Paweł Korczyc, Dariusz Kwiatkowski, Marcin Lewandowski, Wojciech Ługowski, Anna Łusiak, Mariusz Milewski, Dominika Myszka, Łukasz Neuman, Kamil Pepliński, Klaudia Pokorniewska, Andrzej Siger, Kamil Smoliński, Wiktoria Szklińska, Olga Wolf, Małgorzata Zalewska

 


VIb - 20

wych. pani Edyta Felenczak

Michał Bieńczak, Marta Bryksy, Patryk Detko, Jolanta Drypa, Kevin Dubieński, Kamil Frymer, Rafał Jezierski, Adrian Kalinowski, Natalia Kasztelan, Paweł Kazimierski, Aleksandra Kozłowska, Kewin Król, Szymon Murawski, Mateusz Pieniek, Magdalena Porożyńska, Kacper Stefaniak, Katarzyna Szypkowska, Wiktoria Tchorek, Joanna Wiśniewska, Martyna Zając

 


VIc - 23

wych. pani Wioletta Radomska

Radosław Bojarczuk, Adam Burny, Andżelika Chmielewska, Daria Dąbrowska, Alicja Dzwonkowska, Patrycja Dzwonkowska, Piotr Handziuk, Mariusz Konopatzki, Dobrawa Kopowska, Sandra Kozłowska, Bartłomiej Kwiatkowski, Beata Lagowska, Dominika Małkowska, Sebastian Morawski, Piotr Orkwiszewski, Krzysztof Sobczyk, Daniel Szpakowski, Agata Tomaszewska, Kamil Ulatowski, Nikola Wiaderna, Kacper Więckowski, Patrycja Wiśniewska, Jarosław Wodzak

 


VId - 25

wych. pani Katarzyna Srebrowska - Budek

 

Daria Burdyńska, Aleksander Ciski, Tomasz Flont, Jakub Galewski, Szymon Guziński, Jakub Jezierski, Jakub Kazimierski, Emilia Kępińska, Mateusz Komorowski, Mariusz Lipiński, Martyna Lorkowska, Michał Łukasiński, Karol Mikluszka, Martyna Mrozińska, Agnieszka Osyf, Klaudia Podlawska, Natalia Przybylska, Adrian Przybyłek, Anna Rutkowska - Osyf, Sandra Splitt, Klaudia Szymańska, Kinga Warmińska, Joanna Wąsik, Patryk Zając, Jakub Żyła

 

 


2008

VI a - 26

wych. pani Joanna Baranowicz

Piotr Banasiak, Aleksandra Dąbrowska, Daria Dobosz, Paulina Kaczuba, Rafał Kapuściński, Sebastian Kasprzyk, Miłosz Kmito, Łukasz Kowalski, Weronika Krawczyk, Aleksandra Krawczyńska, Damian Kuczkowski, Dawid Kukliński, Eliza Łoś, Karolina Marchlińska, Ewelina Niedzielska, Krzysztof Pokorniewski, Aleksandra Rutkowska, Marta Simionkowska, Patryk Skrajda, Aleksandra Szczepańska, Mateusz Szkliński, Daria Torbowska, Sebastian Wiącek, Przemysław Wysocki, Daniel Zaręba, Piotr Zmysłowski

 

VI b - 25

wych. pani Magdalena Ruczko

Noemi Balicka, Damian Balicki, Ewelina Bąkowska, Karol Brzycki, Jarosław Chojnacki, Małgorzata Czajka, Dawid Kazaniecki, Patryk Kiliszek, Sławomir Koszara, Natalia Kowalec, Patrycja Krajewska, Tomasz Kurpiewski, Martyna Leśniak, Łukasz Lis, Adam Pietrzyk, Patryk Piłat, Magda Płaczek, Ewelina Poświata, Mateusz Rojek, Michał Smoczyński, Aleksandra Szołtys, Magdalena Toczek, Joanna Zając, Klaudia Załęcka, Maciej Zawalich

 

VI c - 27

wych. pani Anna Zalewska

Marta Bielawa, Łukasz Borkowski, Julia Bryksa, Kacper Cierpiak, Mikołaj Fitzermann, Łukasz Głoczkowski, Tymoteusz Jaroszyński, Andżelika Jedynak, Patryk Kaczuba, Adam Kajdewicz, Monika Kobylska, Marcin Krywalski, Natalia Łowicka, Patrycja Maksym, Michał Masny, Marcin Poźniak, Miłosz Rogala, Łukasz Rudnicki, Marta Smolińska, Błażej Sokołowski, Nikolas Szałapski, Ewelina Szwedowska, Monika Tryba, Aleksandra Wojciechowska, Bartosz Zarębski, Magdalena Zarzycka, Marta Zenke

 

VI d - 26

wych. pani Irena Sokołowska

Marcin Baprawski, Ewelina Bator, Aleksander Damaz, Katarzyna Głuszko, Rafał Jeżewski, Kacper Kołodziejczyk, Kinga Krzyżanowska, Monika Kurowska, Adrian Michalak, Nikodem Milewski, Adam Mosiński, Paweł Ostaszewski, Michał Pawluczuk, Radosław Płoński, Karolina Pydyniak, Magdalena Rajkowska, Michał Szewczak, Małgorzata Szymańska, Michał Trautsolt, Łukasz Tyszkowski, Monika Ungrowska, Adrianna Wiatrowska, Sylwester Wierzbicki, Paweł Zając, Amelia Zawalich, Karolina Żemło

 


2007

VI a  - 25

wych. pani Ewelina Wołoszyn

Monika Abramowicz, Paulina Baszczyńska, Maciej Barganowski, Natalia Bielicka, Patrycja Gajko, Marta Gałkowska, Patrycja Iwicka, Grzegorz Kaza, Halszka Kopowska, Michał Kozak, Paweł Madajczak, Dorota Małkowska, Dariusz Masłowski, Katarzyna Nowicka, Kamil Pawluczuk, Wojciech Pawłowski, Weronika Pliszczyńska, Klaudia Radzymińska, Jarosław Rdzanek, Aleksandra Sadowska, Daniel Serocki, Paweł Tyszkowski, Miłosz Walczyk, Wojciech Zalewski, Marlena Chuderewicz

VI b  - 20

wych. pani Joanna Osowska

Paulina Dąbrowska, Mateusz Jasnoch, Patryk Jarmużewski, Rafał Jeżewski, Kamil Kaczorowski, Paweł Kołecki, Magdalena Kotowska, Sara Kudełka, Mariusz Lessner-Leśniakowski, Jakub Łukasiński, Patryk Madej, Łukasz Maj, Daria Matla, Patryk Mettel, Radosław Nowak, Patryk Osyf, Dagmara Rożniak, Piotr Ulenberg, Radosław Wodzisławski, Dawid Zalewski, Patrycja Wiśniewska

VI c  - 24

wych. pani Grażyna Łach

Paweł Bęc, Piotr Brzycki, Bartosz Budnik, Lucyna Czajkowska, Łukasz Damaziak, Justyna Gryszkiewicz, Natalia Guzowska, Dariusz Jagielski, Marek Jendrzejewski, Michał Kepiński, Karol Kołodziej, Miłosz Konczewski, Roman Kostkowski, nikola Kowalczyk, Paulina Krogulec, Małgorzata Krupa, Alicja Leszczynska, Katarzyna Maroń, Mateusz Milewski, Damian Paradowski, Karolina Sawicka, Sylwia Sępioł, Daniel Wąsik, Monika Wowk

VI d  - 27

wych. pani Anna Zalewska

Magdalena Bagińska, Alicja Białas, Kacper Brzozowski, Agnieszka Czechowska, Aleksandra Czupryniak, Rafał Chrzanowski, Dorota Falkowska, Łukasz Gajewski, Aleksandra Hajdamowicz, Damian Jarek, Nikodem Jedynak, Sylwia Kajdewicz, Paweł Kisielewski, Krzysztof Kopczyński, Karol Koper, Krzysztof Langowski, Patrycja Lorek, Magdalena Michalczyk, Dawid Mordasiewicz, Adrian Podlawski, Paweł Regenbrecht, Kamila Styś, Marlena Sztyrbicka, Michał Szelapin, Łukasz Warczak, Marcin Wysocki, Damian Zieleń


2006

VI a  - 29

wych. pani Ewa Jurek
Robert Barański, Daniel Czajka, Agnieszka Czupryniak, Aleksandra Dębicka, Aleksandra Gerlach, Julia Goszka, Mateusz Grzyb, Mateusz Gumkowski, Karolina Hajdukiewicz, Monika Jędras, Damian Kaczuba, Weronika Kapica, Katarzyna Kołacka, Kamil Komkowski, Karol Kopczyński, Rafał Kowalski, Patrycja Nieroda, Sylwester Osial, Maciej Osuch, Damian Pieniek, Patryk Polkowski, Natalia Schodowska, Aneta Stacherczak, Karolina Stasińska, Krzysztof Tomaszewski, Mariusz Tomaszewski, Emila Wierzbicka, Andżelika Wójcik, Jakub Wyglądała

VI b - 28

wych.  pani Małgorzata Szilakowska
Kamil Bąkowski, Luiza Borkowska, Kamila Cieślak, Magdalena Czeszejko, Krzysztof Dawidowicz, Natalia Dobies, Joanna Kasprzyk, Łukasz Kegel, Patryk Kobylski, Aleksandra Kortas, Daria Krakowiak, Natalia Krogulec, Wojciech Krzyżanowski, Dorota Kucal, Daniel Kujawski, Agnieszka Litwin, Emila Mówińska, Kamil Poźniak, Paweł Rdzanek, Aleksandra Rosińska, Jakub Rudnicki, Mateusz Rudnicki, Małgorzata Rybska, Damian Śmigielski, Damian Tyka, Wojciech Wiśniewski, Magdalena Woźnicka, Mateusz Wróblewski

VI c - 28

wych. pani Edyta Felenczak
Nikoletta Balicka, Adam Bystrzycki, Magda Cytarska, Konrad Czabaj, Paulina Dyka, Łukasz Gryszkiewicz, Natalia Iwanowicz, Klaudia Jedowska, Michał Jońca, Anna Jurkowska, Patrycja Kogut, Robert Kowolik, Przemysław Kuleszo, Marcin Kurowski, Paulina Lenska, Mariusz Lubiński, Justyna Marchlewicz, Marta Michalczyk, Miłosz Moroń, Kornelia Pawłowska, Amanda Rakowska, Dariusz Rudnik, Sebastian Sikorowski, Patryk Szymborski, Dominika Świerczek, Krzysztof Wodzisławski, Patryk Wojtyła, Magdalena Zglińska

VI d - 27

wych. pani Wioletta Radomska
Katarzyna Berent, Piotr Boczkowski, Paweł Franckowski, Kamila Grabowska, Natalia Grabska, Fabian Hończak, Jarosław Jaśtak, Maciej Jórkiewicz, Kinga Kaczuba, Marcin Kiempczyński, Paula Kominek, Ewelina Krupa, Rafał Kuźniewski, Jędrzej Makarewicz, Kamil Mocarski, Damian Ochlik, Damian Orkwiszewski, Sławomir Osial, Patryk Sobieraj, Karolina Strzelecka, Patrycja Szklińska, Natalia Weremczuk, Adrianna Wiśniewska, Anna Zembrzuska, Anna Zieleniewska, Małgorzata Żmudowska, Julia Żywicka


2005
(wychowawstwo w klasach pierwszych w roku 2000: p. Beata Żygadło, p. Renata Gerlach, p. Joanna Grządka, p. Beata Kapica, p. Elżbieta Rakowska)

 

VI a  - 25


wych. pani Anna Babicka

Agnieszka Andrzejewska, Monika Archutowska, Katarzyna Dąbrowska, Mateusz Dobosz, Adam Drozdowski, Katarzyna Flont, Aleksandra Gorka, Michał Gugała, Patryk Jeżewski, Magdalena Kamińska, Katarzyna Kemska, Dawid Król, Karolina Leszczyńska, Karolina Łukasińska, Patryk Maj, Paweł Michałek, Monika Nowak, Paulina Nowogrodzka, Adrian Słowiński, Karolina Tomaszewska, Mateusz Trautsolt, Agnieszka Ulenberg, Katarzyna Wesołowska, Karolina Zalewska, Kamila Żywicka

 

VI b - 23


wych. pani Irena Sokołowska

Krystian Babiel, Anna Barganowska, Mateusz Bator, Paulina Brzozowska, Martyna Cieślak, Paweł Dąbrowski, Marta Dobrosielska, Łukasz Dyksa, Marlena Falkowska, Przemysław Grzonkowski, Magdalena Kobylaniec, Michał Kozłowski, Małgorzata Leszczyńska, Michał Majkut, Adrian Majorczyk, Agata Maliszewska, Beata Mikołajczak, Kamil Wiatrowski, Filip Wieczorek, Radosław Wilczek, Konrad Wirecki, Anna Wiśniewska, Klaudia Zalewska

 

VI c - 22


wych. pani Magdalena Ruczko

Aleksandra Arumińska, Patryk Borkowski, Agata Dąbrowska, Beata Dąbrowska, Damian Dzwonkowski, Katarzyna Figacz, Piotr Hennig, Joanna Kajdan, Małgorzata Kamińska, Krystian Klinkosz, Damian Krawczyk, Łukasz Łupaczewski, Michał Makul, Jacek Maliszewski, Magdalena Małkiewicz, Kamil Nowak, Karolina Palberg, Mariusz Podworski, Magdalena Wiśniewska, Sonia Wyżga, Joanna Zenke, Paweł Żuk

 

VI d - 23


wych. pani Barbara Fornal

Justyna Bęc, Sylwia Czeszejko-Sochacka, Robert Dembowski, Damian Gańczak, Agnieszka Gierczak, Adam Gugała, Mateusz Konopatzki, Patrycjusz Kosek, Anna Kotowska, Katarzyna Lewandowska, Katarzyna Lubiejewska, Michał Mettel, Ireneusz Palczewski, Kamil Paluszek, Marta Pawluch, Katarzyna Rożniak, Mateusz Serafin, Agnieszka Serocka, Malwina Szołtys, Daria Wiącek, Monika Wisła, Paulina Wichowska, Jagoda Zglińska

 

VI e – 24

wych. pani Joanna Baranowicz

Andrzej Bania, Marta Bielecka, Monika Deput, Patryk Falkowski, Bartłomiej Gabriel, Kamila Goszka, Aleksandra Ilińska, Mateusz Jurkowski, Aleksandra Komorniczak, Natalia Konopska, Adrian Król, Justyna Łusiak, Bartosz Maksymiec, Karolina Mocarska, Monika Pydyniak, Kamil Różacki, Wojciech Sieradzki, Mateusz Starnawski, Michał Szerszeń, Paulina Szuba, Karol Śliwka, Maciej Wójcik, Ewa Wodzisławska, Adam Zagajewski

 


2004
VI a
 - 23

Pani Elżbieta Laurentowicz

Paweł Borys, Agnieszka Chełmowska, Michał Dębek, Adrian Jońca, Sylwia Kamińska, Agata Kaszuba, Karolina Kozak, Piotr Łach, Łukasz Madej, Paweł Marchlewicz, Daniel Ostaszewski, Waldemar Pietrzyk, Paweł Rudnik, Sylwia Sieradzka, Dariusz Sobiech, Patrycja Stacherczak, Marek Szydlik, Karolina Ulikowska, Mateusz Wentowski, Paweł Wojciechowski, Izabela Zieleniecka, Barbara Zieleniewska, Aneta Żuk

VI b - 25

Pani Grażyna Łach

Damian Bąkowski, Agata Boczkowska, Damian Borowski, Karolina Ćwiżewicz, Bartosz Dąbrowski, Patryk Flont, Paulina Górka, Sandra Jabłońska, Łukasz Jasnoch, Jakub Kardaś, Monika Kijek, Adrian Kisielewski, Karolina Knabe, Adam Konieczko, Patrycja Kortas, Marzena Krupa, Piotr Łukanowicz, Paulina Małkowska, Łukasz Obód, Aleksandra Styś, Dominik Talarczyk, Patryk Tyka, Damian Wiśniewski, Tomasz Wodzak, Monika Wosiak

VI c - 24

Pani Paulina Sokołowska

Patrycja Bielecka, Emila Budnik, Marta Czajkowska, Paweł Czeszejko-Sochacki, Krzysztof Figacz, Tomasz Freundt,  Bartłomiej Gumkowski, Łukasz Guzowski, Dawid Krakowiak, Patryk Kuczkowski, Łukasz Maroń, Waldemar Marut, Rafał Myszka, Anna Nowak, Marzena Piotrkowska, Karolina Smoczyńska, Joanna Sokołowska, Wojciech Szafran, Aneta Szyszko, Wojciech Wasilewski, Katarzyna Wierzbicka, Michalina Zakwińska, Adam Zarzycki

VI d - 26

Pani Ewelina Wołoszyn

Klaudia Brzozowska, Mateusz Burdyński, Dominika Burnos, Piotr Derks, Paweł Soliński, Sylwia Górzańska, Dawid Jata, Sandra Jegierska, Łukasz Kaza, Anna Kopik, Kaja Kosztowna, Katarzyna Krogulec, Jakub Langowski, Paweł Lipiak, Adam Masłowski, Kamil Mordasiewicz, Paweł Osuch, Maciej Pałac, Paweł Paźniewski, Krzysztof Radziniewski, Natalia Raróg, Mateusz Szewczak, Aleksandra Tomaszewska, Karolina Trojakowska, Agnieszka Zenke, Anna Żmudowska

VI e - 25

Pani Ewa Pelplińska

Paweł Akier, Paweł Baszczyński, Maciej Błoński, Adrian Bryk, Patryk Brzeziński, Daniel Burny, Mateusz Czabaj, Justyna Drap, Aleksandra Galicka, Klaudia Goriewa, Paulina Gryń, Anna Gurtatowska, Joanna Jaśtak, Mateusz Kalkowski, Monika Kobylaniec, Artur Krogulec, Natalia Małkowska, Michał Mańkowski, Patrycja Michalak, Bartłomiej Michalski, Cezary Pelpliński, Damian Tchorek, Łukasz Wasilewski, Karolina Wodniak, Agnieszka Żymalska

 

 


2003

 

 

VIa - 27

 

Pani Ewa Jurek

Michał Ambruszkiewicz, Edyta Balicka, Alicja Dębicka, Paweł Halibożek, Norbert Jeżewski, Michał Dawid Kalinowski, Patrycja Kisiel, Szczepan Kotowski,  Mateusz Kowalewski, Maja Kruszyńska,  Monika Kujawska, Piotr Lewandowski, Łukasz Małkowski, Mateusz Michalczyk, Katarzyna Nojek, Marta Nowak, Przemysław Obód, Patryk Serocki, Agnieszka Skrodzka, Damian Snoch, Aneta Styk, Katarzana Szustkiewicz, Karol Wiatrowski, Paulina Ulman, Grzegorz Wichowski, Marcin Wojnowski, Przemysław Wosiak

 

VIb - 28

 

Pani Wioletta Radomska

  Paweł Dudkowski,  Katarzyna Graczkowska, Łukasz Jasnoch, Marta Kortas, Natalia Kotowska,

Adrianna Krywalska, Monika Andrzejewska, Marcin Bekacz, Karolina Borowska, Alicja Caputa, Karolina Czajka , Kamil Kuleszo, Dawid Madziąg, Bartosz Marciniak, Wiktor Mróz, Tomasz Niedzielski, Paulina Ołatrzewska, Klaudia Piotrowska, Paweł Polaczek, Damian Rogalski, Artur Sujewicz,  Hanna Szydlik, Łukasz Wierzbicki, Bartłomiej Witkowski, Adrian Wisniewski, Monika Wójcik, Wojciech Zagajewski, Marcin Zgryza

 

VI c - 25

 

Pani Edyta Felenczak

Mikołaj Babieczko, Karolina Babiel, Karol Błoński, Rafał Bollin, Diana Bunczkiewicz, Grzegorz Czarkowski, Arkadiusz Dąbrowski, Mariusz Derks, Karol Doliński, Marta Filbrant, Monika Jurkiewicz, Bartosz Karulewski, Anna Kopczyńska, Agata Kopik, Marcin Mędryk, Marcin Mocarski, Jagoda Pielecka, Monika Radziniewska, Paweł Szkutnik, Monika Trojakowska, Piotr Trzaskalski, Agnieszka Wasilewska, Dorota Weber, Michał Wróblewski, Katarzyna Zarzycka, Ewelina Zawalich

 

VI d - 26

 

Pani Joanna Osowska

Piotr Andryskowski, Damian Baumgard, Natalia Białas, Monika Borkowska, Sylwia Chmielewska, Karolina Chojewska, Daria Gabiuch, Paweł Gierlach, Piotr Głowala, Natalia Gradkowska, Igor Judziński, Magdalena Kołczin, Patrycja Korczyc, Mateusz Lipiak, Mateusz Meger, Paulina Mikluszka, Joanna Olczak, Monika Palberg, Karol Pałac, Anna Rżanek,  Rafał Śliwka, Dorota Szpadkiewicz, Damian Tas, Bartosz Uchacz, Łukasz Urbański, Kamil Wysocki

 

 


2002

VIa - 29

Pani Irena Sokołowska

Justyna Chojnacka, Zbigniew Chyliński, Marta Dzwonkowska, Łukasz Fiszka, Kamila Fraś, Natalia Fryckowska, Joanna Gajewska, Sylwiana Grochowska, Justyna Jabłoński, Przemyslaw Kajdan, Rafał Kamiński, Angelika Kiel, Rafal Konopka, Alicja Kotowska, Adrian Kuźniewski, Marcin Leński, Paweł Łach, Sylwia Łącka, Damian Neuman, Marcin Niedzielski, Katarzyna Nowak, Patryk Pesta, Anna Pięta, Olga Skonieczna, Agnieszka Starnawska, Wioletta Wereda, Arkadiusz Wiącek, Kamil Wowk

 

VIb - 31

Pani Barbara Fornal

Joanna Arumińska, Karolina Berent, Przemysław Czeszejko - Sochacki, Bartosz Dąbrowski, Marta Duchała, Arkadiusz Dyter, Kinga Gełdon, Katarzyna Golecka, Marek Góralczyk, Piotr Gryń, Monika Huzarska, Natalia Kaminecka,  Artur Kąkol, Artur Kisielewski, Ewa Knabe, Łukasz Kościecha, Patrycja Kowalczyk, Alan Lachowicz, Joanna Michałek, Sebastian Nowogrodzki, Piotr Oliński, Marcin Pankowski, Patrycja Reimus, Hanna Stypuła, Małgorzata Szczepańska, Jacek Sztalmirski, Kamila Tabor, Karolina Tul, Emilian Ulman, Maciej Wiatrowski, Sylwia Witulska

 


 

2001

(wychowawstwo w klasach pierwszych w roku 1996: p. Mariola Baprawska, p. Elżbieta Klawoń)  

VIa - 24

Pani Małgorzata Blonkowska

Martyna Bielińska, Wojciech Błędzki, Sylwia Chmielowiec, Rafał Dacewicz, Mariusz Dębek, Monika Górka, Karolina Gugała, Waldemar Jońca, Marcin Kemski, Kamila Kęcik, Marcin Kortas , Anna Krałza, Aneta Langowska, Radosław Machola, Ilona Michalak, Paulina Michalska, Zbigniew Nowaczek, Damian Nowak, Damian Piotrowski, Magdalena Pryjomska, Karolina Sieradzka, Amelia Stefaniak, Martyna Wiśniewska, Mateusz Wosiak

 

VIb - 21

Pani Teresa Karaszkiewicz

Marzena Bubiło, Krzysztof Chmielewski, Dagmara Dawidowicz , Arkadiusz Dobosz, Piotr Dudkiewicz, Sebastian Gebel, Wojciech Grąbkowski, Małgorzata Guziewicz, Justyna Jarynowska, Anna Jasnoch, Justyna Kołc, Andrzej Krawczyk, Łukasz Kuriata, Damian Kuźniewski, Bartosz Pękalski, Natalia Rabowicz, Łukasz Rutkowski, Daria Szponarska, Monika Szydlik, Łukasz Tul, Paweł Wichowski

 


 

2000

(wychowawstwo w klasach pierwszych w roku 1992:klasy VIII p. Halina Gorka, p. Elżbieta Klawoń, p. Janina Repetiuk,1995: klasy VI: p. Helena Osyf, p. Krystyna Markowska, p. Beata Hajdukiewicz) 

 

VI a - 29

Pani Wioletta Radomska

Michał Adrych, Marta Balicka, Katarzyna Barbarewicz, Jarosław Bartkowski, Monika Błachuta, Alicja Błaszkiewicz,

 Małgorzata Błędzka, Wojciech Bystrzycki, Sylwia Czaja, Aleksander Czuprina, Rafał Gałka, Marzena Gąsior, Krzysztof Grabowski, Milena Kaminecka, Wioleta Kąkol, Patryk Kwiatkowski, Paulina Mróz, Martyna Niziołek, Paweł Niziołek, Paweł Ostrowski, Łukasz Piątkowski, Karolina Pietraszek, Krzysztof Rakowiecki, Daria Reimus, Natalia Skonieczna, Dorota Sokołowska, Miłosz Szemraj, Irena Tatarowska, Bartosz Wiśniewski,

 

VI b - 28

Pani Joanna Osowska

Magdalena Andrzejewska, Joanna Bartnicka, Katarzyna Bielawska, Mieczysław Błaszczuk, Adrian Borowski, Michał Borys, Sylwia Brzóskiewicz, Paweł Chełmowski, Dorota Fryckowska, Katarzyna Kamińska, Dariusz Kardaś, Tomasz Kemski, Sebastian Lorrek, Maciej Marciniak, Joanna Maroń, Natalia Michałowska, Marcin Nojek, Anita Osial, Monika Piątek, Krzysztof Poświata, Małgorzata Rejmer, Judyta Sadowska, Joanna Sokołowska, Jan Styk, Katarzyna Ulenberg, Radosław Wiśniewski, Piotr Wróblewski, Michał Żuk

 

VIII a - 26

Pani Ewa Jurek

Małgorzata Borys, Tomasz Chełmowski, Marcin Chmielowiec, Monika Chrzanowska, Tomasz Chrzanowski, Paweł Dąbrowski, Mateusz Frankowski, Sławomir Gąsior, Daniel Grabowski, Karolina Greglewska, Karolina Jastrząb,Jarosław Jaśiński, Michał Kielar, Katarzyna Kozłowska, Dorota Krupa, Marta Kucharczyk, Mateusz Lewandowski,  , Paweł Mądry, Michał Michalik, Paweł Mierlak, Łukasz Niedzielski, Artur Pesta, Kinga Pis, Andrzej Trojanowski, Szymon Wierzbowski, Grzegorz Wojarski

 

VIII b - 26

Pani Alicja Połeć

Dawid Balicki, Magdalena Czeszejko-Sochacka, Marzena Gerlach, Paweł Gielnik, Piotr Goliszek, Iwona Grąbkowska,

Anna Jaranowska, Krzysztof Jaśtak, Michał Kuzara, Ronald Lachowicz, Martyna Pankowska, Grzegorz Piesik, Beata Pięta,

Łukasz Pokorski, Sylwia Pryjomska, Adam Pryjomski, Mariusz Rejmer, Michał Schodowski, Tomasz Sitnicki, Michał Sokołowski, Grzegorz Szewczyk, Krzysztof Tatarowski, Karolina Wodzak, Marcin Wojciechowski, Przemysław Wowk, Grzegorz Zieleniewski

 

VIII c - 23

Pani Edyta Felenczak

Arkadiusz Barbarewicz, Marta Figurska, Weronika Frąś, Magdalena Jamrozek, Karolina Jońca, Karolina Kasprzyk, Paweł Kemski, Edyta Kozyrska, Marcin Małkowski, Adam Niszczak, Ewelina Piątek, Cezary Pyka, Rafał Rakieć, Piotr Regenbrecht, Radosław Rogala, Jarosław Rutkowski, Ilona Skrocka, Paweł Topolewski, Roman Ulenberg, Sylwia Wierzbicka, Izabela Wiśniewska, Łukasz Ziółkowski, Wojciech Zwierzyński

 


1999

(wychowawstwo w klasach pierwszych w roku 1991:klasy VIII: p. Helena Osyf, p. Janina Repetiuk, p.Beata Hajdukiewicz, p. Halina Gorka, p. Lidia Gola, p. Krystyna Markowska, 1994: klasy VI: p. Halina Gorka, p. Joanna Grządka, p. Mariola Baprawska, p. Zdzisława Abramowicz) 

 

VI a - 23

Pani Małgorzata Kamrowska

 Marcin Bieliński, Karol Bodal, Michał Dacewicz, Wojciech Dąbrowski, Daniel Dobosz, Małgorzata Fiszka, Tomasz Gorka, Daniel Grzonkowski, Łukasz Jankowski, Marta Jastrząb, Malwina Jędrzejewska, Alicja Langowska, Łukasz Marlikowski, Sara Miałdun, Karolina Radzymińska, Sylwia Reimus, Wojciech Serafin, Beata Sobiech, Piotr Sobiech, Anna Szustkiewicz, Anna Tabor, Mariusz Wiatrowski, Rafał Wielogórski

 

VI b - 25

zobacz zdjęcie

Pani Barbara Fornal

Michał Bartnicki, Cezary Bieliński, Aleksandra Błaszkiewicz, Grzegorz Czuro, Paulina Frąś, Damian Gdaniec, Kamila Juchniewicz, Krystian Karasiewicz, Joanna Kardaś, Paweł Lewandowski, Edyta Mikołajczak, Michał Mikołajczyk, Sebastian Ołtarzewski, Kamil Piotrowski, Mariusz Pomykacz, Agnieszka Rzosińska, Tomasz Sadowski, Iwona Sieradzka, Bartosz Skonieczny, Magdalena Sokołowska, Michał Urbański, Łukasz Wiśniewski, Katarzyna Wodzak, Matylda Zabudź, Justyna Zgryza

 

VI c - 21

Pan Marian Kulczyk

Paweł Błędzki, Filip Damaz, Anna Kamieniew, Patryk Karczyński, Kamil Kasprzyk, Michał Kaszuba, Nina Krakowska,

Dorota Michalik, Piotr Mikłaszewicz, Mateusz Miller, Mariusz Madziąg, Paweł Oliński, Paulina Ostrowska, Krzysztof Osyf,

Patryk Rokicki, Aleksandra Tarasiuk, Łukasz Wereda, Monika Winter, Przemysław Wiśniewski, Dorota Wojnowska, Paweł Zip

 

VIII a - 22

Pani Regina Żuk

Krzysztof Adamczewski, Łukasz Brzeski, Justyna Czeszejko-Sochacka, Monika Damazych, Robert Falkowski, Michał Filipek, Jarosław Grenda, Agnieszka Jankowska, Dagmara Janowska, Magdalena Jaworska, Szymon Kamiński, Marta Marnocha, Karolina Niedzielska, Magdalena Osóbka, Małgorzata Płoska, Sylwia Radzymińska, Bartosz Rogala, Krzysztof Sadowski, Aleksandra Sokołowska, Ewelina Sokołowska, Tomasz Truszkowski, Sławomir Ulenberg

 

VIII b - 24

Pani Irena Sokołowska

Krzysztof Adrych, Angelika Bozio, Mogdalena Chejnowska, Karol Drahim, Paweł Frankowski, Magdalena Gogół,

Agnieszka Grąbkowska, Marcin Hejnowski, Łukasz Kaffka, Ewa Kapica, Monika Karasiewicz, Wioletta Kraucka, Mariusz Kuźma, Patrycjusz Machola, Damian Nogowski, Krzysztof Paczkowski, Karolina Palczewska, Daniel Peret, Andrzej Rzepka, Marta Serafin, Marika Sienkiewicz, Justyna Wojarska, Lidia Wróblewska, Bartłomiej Zabielski

 

VIII c - 22

Pani Krystyna Zatorska

Joanna Bodal, Łukasz Cessak, Katarzyna Chmielewska, Krzysztof Galiński, Anna Górska, Patrycja Grochowska, Wojciech Jastrowski, Krzysztof Kijek, Jacek Kupiec, Dawid Kwaśnicki, Krzysztof Leśniak, Łukasz Lewandowski, Radosław Murawski, Anna Nowicka, Magdalena Obuchowska, Tomasz Poczęsny, Joanna Pomykacz, Klaudia Pomykacz, Radosław Rutkowski, Magdalena Sokołowska,   Marlena Żuk

 


 1998

(wychowawstwo w klasach pierwszych w roku 1990: p. Zdzisława Abramowicz, p. Joanna Grządka, p. Danuta Woronowicz, p. Mariola Kisielewska) 

 

VIII a -21

Pan Marian Kulczyk

Radosław Bereza, Bartosz Bielawski, Piotr Daszewski, Tomasz Delewski, Piotr Gąsior, Marcin Jaworski, Monika Kołc, Agnieszka Kraśniewska, Paweł Kraucki, Sebastian Kujawski, Michał Kuter, Michał Maroń, Barbara Morawska, Andrzej Moroz, Bartosz Niziołek, Izabela Nowak, Katarzyna Studzińska, Karolina Sokołowska, Małgorzata Styk, Magdalena Wąsik, Tomasz Wiśniewski

 

VIII b -22

Pani Teresa Karaszkiewicz

Piotr Ambruszkiewicz, Marcin Bartyzel, Radosław Bieliński, Sławomir Bieliński, Katarzyna Brodnicka, Karolina Chrzanowska, Sebastian Durman, Maciej Falkowski, Marcin Figurski, Magdalena Gielnik, Maciej Goliszek, Sebastian Karczyński, Grzegorz Kułakowski, Łukasz Łasiński, Justyna Maroń, Małgorzata Muchowska, Marta Pomykacz, Ewelina Rutkowska, Karolina Skonieczna, Jerzy Truchan, Radosław Wowk, Joanna Zieleniewska

 

VIII c – 25

Pani Alicja Połeć

Alicja Bania, Grzegorz Brzeski, Justyna Brzozowska, Anna Chmiel, Katarzyna Grządka, Tomasz Jankowski, Łukasz Kowalczyk, Tomasz Krzeszowski, Anna Kubiszewska, Sławomir Leśniak, Kamila Malinowska, Justyna Michalska, Jakub Monkiewicz, Andrzej Olszewski, Wojciech Pękalski, Karolina Podkowinska, Marzena Pokwicka, Sebastian Piesik, Aleksandra Ruszkowska, Anna Siwiec, Karolina Sokołowska, Katarzyna Szulc, Damian Szymanek, Małgorzata Woźnicka, Michał Zastawny

 


1997

(wychowawstwo w klasach pierwszych w roku 1989: p. Janina Repetiuk, p. Elżbieta Klawoń, p. Halina Sobecka, p. Halina Gorka) 

 

VIII a – 13

Pani Krystyna Zatorska

Adrian Bereza, Krzysztof Błachuta, Tomasz Boruta, Marcin Damazych, Karolina Gogół, Sławomir Gryń, Agnieszka Jabłonka, Piotr Komaszewski, Marcin Latopolski, Karol Rzepka, Justyna Sumińska, Krystian Szyszko, Piotr Zastawny

 

 VIII b -24

Pan Dariusz Grochowski

Marcin Adrych, Agnieszka Bartkowska, Magdalena Bobrowska, Marcin Durman, Małgorzata Guban, Joanna Jankowska,

Ewa Jarynowska, Beata Jaśtak, Jarosław Klonowski, Magdalena Marnocha, Dariusz Mueller, Agnieszka Nowaczek,

Joanna Olszewska, Tomasz Partyka, Michał Piątkowski, Wojciech Sadowski, Krzysztof Sawicki, Tomasz Skierkowski, Justyna Stępień, Tomasz Szkliński, Zofia Szydlik, Dorota Tarczykowska, Marcin Tul, Paweł Zieliński

 

VIII c - 26

zobacz zdjęcie 1  2  3

Pani Grażyna Marek

Iwona Błaszkiewicz, Krzysztof Błaszkiewicz, Małgorzata Czeszejko – Sochacka, Emilia Iwachów, Wojciech Jabłonka,

Edyta Janczewska, Jolanta Krawczyk, Iwona Kuchta, Marta Kupiec, Marcin Liegmann, Michał Marciniak, Beata Michalik,

Adam Miller, Karolina Napiórkowska, Michał Nowak, Monika Okulska, Marcin Pankowski, Karina Pesta, Arkadiusz Pieńkowski,  Gabriela Sokołowska, Przemysław Szymanek, Aleksandra Wdowiak, Marta Wiatrowska, Arkadiusz Więcław, Bartosz Woźniak, Seweryn Zieliński

 

VIII d – 27

Pani Elżbieta Laurentowicz

Katarzyna Adamczewska, Beata Bielińska, Marta Binerowska, Katarzyna Chejnowska, Łukasz Damaz, Piotr Frankowski,

Karolina Galińska, Patrycja Gierlach, Rafał Grenda, Agnieszka Kalinowska, Krzysztof Kisa, Ewelina Kwaśnicka, Małgorzata Lewko, Michał Łabuz,  Emilia Milewska, Adam Nowicki, Jakub Olesiński, Mirosław Pracz, Agnieszka Schodowska, Piotr Siwiec, Agnieszka Skup, Agata Sokołowska, Marcin Sztabiński, Izabela Trojanowska, Marcin Ulenberg, Monika Wardzińska

 


 1996

(wychowawstwo w klasach pierwszych w roku 1988: p. Lidia Gola, p. Beata Hajdukiewicz, p. Krystyna Markowska) 

 

VIII a -25

Pan Dariusz Grochowski

Dariusz Baraniak, Marcin Bielak, Sylwester Bruździński, Anna Brzozowska, Krzysztof Chudziński, Aneta Dąbrowska, Agnieszka Feliksiak, Wojciech Graczkowski, Monika Greglewska, Paweł Gula, Marcin Kielar, Piotr Kucharczyk, Wojciech Kuter, Jarosław Leśniak, Beata Nowak, Sebastian Nowak, Magdalena Opalińska, Ewelina Sawicka, Joanna Sopiela, Emilia Schmidt, Kamila Trzaskalska, Alina Wasiewicz, Maciej Woźnicki, Marcin Zastawny, Anna Zwierzyńska

 

VIII b – 25

zobacz zdjęcie

Pani Barbara Fornal

Anita Bania, Dariusz Bezek, Iwona Bielińska, Paweł Chmiel, Anna Dąbrowska, Joanna Dąbrowska, Marcin Dutkowski, Paweł Gołuch, Robert Górski, Piotr Grabowski, Przemysław Herchel, Wioleta Hermaszewska, Marcin Krzeszowski, Krzysztof Kuchta, Magdalena Kubieniec, Wojciech Łasiński, Marcin Monkiewicz, Katarzyna Ochlik, Rafał Podkowiński,  Dariusz Reichel, Tomasz Rymarz, Adam Tatarowski, Marcin Wiatrowski, Tomasz Zacharski, Jarosław Zawalich

 

VIII c – 26

Pani Ewa Żuchowska

Grzegorz Bubiło, Małgorzata Filar, Beata Halibożek, Magdalena Jadachowska, Joanna Jasińska, Mariusz Jastrowski, Joanna Kapica, Marcin Kopczyński, Łukasz Kozłowski, Beata Krałza, Mariusz Krałza, Bartosz Marlikowski, Tomasz Maroń, Małgorzata Mechlińska, Łukasz Miller, Natalia Ochenkowska, Marcin Olszewski, Piotr Parafiniuk, Przemysław Pękalski, Marcin Pis, Marzena Reniecka, Karina Steiniger, Karol Szczeblewski, Małgorzata Truchan, Karolina Wesołowska, Piotr Zabielski

 


1995

 

(wychowawstwo w klasach pierwszych w roku 1987: p. Joanna Grządka p. Helena Osyf, p. Danuta Woronowicz) 

VIII a - 27

Pani Elżbieta Malessa

Anna Aksan, Damian Bielak, Sebastian Brzeski, Aleksandra Burdelak, Karolina Celnik, Justyna Chrzanowska, Irena Drahim, Marcin Dubieniecki, Alicja Gadomska, Magdalena Gelios, Krzysztof Kamiński, Joanna Kawska, Marcin Koszyński, Rafał Leśniak, Ewelina Michalska, Łukasz Morus, Anna Opalińska, Anna Pułka, Anna Rakowiecka, Tomasz Rybicki, Aleksandra Sokołowska, Przemysław Stąpor, Krystian Tarczykowski, Przemysław Walkiewicz, Mariusz Wojcieszko, Magdalena Zawadzka, Piotr Żygadło

 

VIII b - 26

Pani Ewa Jurek

Marcin Bojanowski, Dorota Ćwiżewicz, Małgorzata Daszewska, Małgorzata Frejnagiel, Tomasz Giglewicz, Jarosław Jankowski, Monika Kacprzak, Paweł Kielar, Andrzej Kijek, Monika Klepacka, Arkadiusz Klonowski, Anna Korneluk, Andrzej Kulik, Dariusz Łabuś, Wioletta Macewicz, Zbigniew Niedzielski, Beata Neścior, Justyna Okulska, Grzegorz Paczkowski, Anna Polowczyk, Piotr Przybylski, Maja Rędzińska, Beata Stawiarz, Oskar Wardziński, Joanna Wiatrowska, Bartłomiej Zip

 

VIII c - 26

Pani Laura Mizera

Karolina Brączkowska, Marta Chojnacka, Paweł Falkowski, Radosław Guziewicz, Daniel Jahn, Justyna Jędraszko, Justyna Kichler, Dariusz Kawczyński, Sławomir Kokosz, Arkadiusz Konopski, Magdalena Kwiatkowska, Radosław Kwiatkowski, Mariusz Lasota, Michał Leśniewski, Zbigniew Łączyński, Agnieszka Mechlińska, Renata Pieniek, Katarzyna Rezulak, Gniewomir Sarbicki,  Agnieszka Siastała, Magdalena Studzińska, Dariusz Szuba, Krzysztof Szulc, Anna Skonieczna, Sylwia Szydlik, Magdalena Zastawna

 

VIII d – 30

Pani Alicja Połeć

Jacek Bartnicki, Robert Boruta, Wojciech Chrobak, Krzysztof Czarkowski, Alina Dzidziewicz, Dariusz Galewski, Agnieszka Gumkowska, Małgorzata Guściora, Piotr Kamiński, Zbigniew Kędziorski, Anna Krawczyk, Magdalena Lenga, Karolina Lizińska, Agnieszka Małkowska, Krzysztof Michałowski, Tomasz Obuchowski, Oliwia Olesińska, Magdalena Olszewska, Katarzyna Paduch, Andrzej Parulski, Dariusz Parulski, Marta Passlak, Aleksandra Pydyniak, Lucyna Sas, Paweł Simiński, Robert Szyszko, Michał Weber, Przemysław Wiśniewski, Anna Zielińska, Radosław Żuk

 


1994

(wychowawstwo w klasach pierwszych w roku 1986: p. Halina Gorka p. Elżbieta Klawoń, p. Halina Sobecka, p. Teresa Proszowska) 

 

VIII a – 30

zobacz zdjęcie 1  2

Pani Halina Frelek

Adam Błachuta, Arleta Bodal, Ariel Bodal, Radosław Dąbrowski, Magdalena Dobrosielska Lucyna Gogół, Krzysztof Januszewski, Joanna Kalinowska,

Łukasz Kamiński, Paweł Klemm, Wioletta Kopczyńska, Sebastian Macewicz, Katarzyna Meger, Wojciech Meger,  Wieslaw Modliszewski,

Agnieszka Morawska, Beata Mordasiewicz, Piotr Mueller, Mirosław Nowaczek, Magdalena Orkwiszewska, Wioletta Pierszalska, Dariusz Rakieć, Rafał Reniecki, Przemysław Schodowski, Marek Stawiasz, Wojciech Sztalmirski, Michał Tomaszewski, Agnieszka Wielogórska, Magdalena Wiśniewska, Katarzyna Wojcieszko

 

VIII b – 30

Pani Irena Gadka

Radosław Bękarciak, Małgorzata Brzycka, Mariusz Buczkowski, Magdalena Cessak, Paweł Chachulski, Paweł Chiłła,

Przemysław Chrzanowski, Marzena Dąbrowska, Anna Filbrandt, Leszek Kirwszniewski, Paweł Komaszewski, Beata Konopska, Agnieszka Kopczyńska, Jacek Kowalski, Sławomir Kuprowski, Dominika Lessner, Joanna Łobodziec, Adam Maścidło, Leszek Orłowski, Małgorzata Radziszewska, Anna Rybicka, Marcin Rządca, Małgorzata Stępień, Katarzyna Szuwarowska, Weronika Szydlik, Jarosław Tabor, Szymon Tarczykowski, Przemysław Woźniak, Michał Cielątkowski

 

VIII c – 30

Pani Alicja Połeć

Sławomir Ambruszkiewicz, Ewelina Bojarska, Emilia Cybula, Krzysztof Gubarz, Dariusz Halibożek, Eliza Kaszubska, Karol Kiziniewicz, Piotr Kołodziej, Karol Kowalczyk, Andrzej Kozłowski, Katarzyna Krawczyk, Krzysztof Krzyżanowski, Piotr Kudełka, Mariusz Lewandowski, Tomasz Majka, Piotr Mierlak, Agnieszka Miller, Paweł Musielewicz, Michał Pichlak, Radosław Pomykacz, Ilona Rośleń, Edyta Stromecka, Anna Sielengiewicz, Ewelina Sikora, Anna Sitnicka, Anna Strzelczyk, Jarosław Wartalski, Maja Wawryniuk, Robert Wydramski, Radosław Zabielski

 

VIII d – 30

Pani Renata Krawczyk

Agnieszka Auguff, Jolanta Barbarewicz, Beata Brucka, Anna Brzozowska, Grzegorz Droń, Arkadiusz Gosz, Dorota Juniewicz, Estera Jurczyk, Magdalena Kordek, Karol Kowalczyk, Joanna Kuchta, Barbara Mówińska, Bartosz Olszewski, Grzegorz Siupik, Agnieszka Słupek, Rafał Sopiela, Sebastian Sumiński, Ewa Surmacz, Szymon Szczepański, Krzysztof Szuba, Radosław Talaśka, Monika Waleryś, Rafał Ważny, Joanna Wereda, Paweł Wojdaszko, Adam Wołoszko, Grzegorz Wylazławski, Karol Zarembski, Adam Zawalich, Michał Lewandowski

 


1993

(wychowawstwo w klasach pierwszych w roku 1985: p. Maria Bała p. Lidia Gola, p. Janina Repetiuk, p.Krystyna Markowska) 

VIII a – 32

zobacz zdjęcie

Pani Ludwika Wawryniuk

Joanna Archutowska, Magdalena Błaszkiewicz, Sylwia Dyczkowska, Remigiusz Feliksiak, Iwona Goska, Dariusz Grochalski,

Andrzej Jaśkiewicz, Agnieszka Jaworowska, Paweł Kaszubski, Maciej Klemm, Łukasz Klupiński, Agata Kobus, Tomasz Kulesza, Krzysztof Kułakowski, Sławomor Liszewski, Agnieszka Lorkowska, Bartosz Maciejewski, Justyna Majewska, Rafał Morus, Robert Mrugała, Grzegorz Muchowski, Halina Okońska, Joanna Ostolska, Sergiusz Partyka, Michał Poczęsny, Piotr Schreiber, Marek Sikorski, Estera Skoczylas, Mariusz Stachurski, Krzysztof Sulej, Ewelina Talaśka, Justyna Więcław

 

VIII b – 28

Pani Barbara Urbańska

Sławomir Czarnuch, Danuta Furmanowska, Tatiana Górska, Piotr Hermaszewski, Radosław Hermaszewski, Anna Iwachów,

Izabela Kołłupajło, Ewelina Kuzara, Izabela Kuźma, Patryk Leśniak, Szymon Madej, Krzysztof Małkowski, Marcin Mechliński, Bartosz Nagórski, Magdalena Olchowik, Monika Olchowik, Piotr Sagan, Anna Schodowska, Bartosz Stanisławczyk, Piotr Stosik, Wojciech Szuwarowski, Katarzyna Świokła, Sebastian Waga, Piotr Wąsik, Maciej Wiśniewski, Waldemar Wojtysiak, Krzysztof Zarzycki, Jacek Żuromski

 

VIII c – 26

Pani Teresa Karaszkiewicz

Alina Barra, Agnieszka Choma, Bartłomiej Dzikowski, Katarzyna Gierlach, Marcin Gryń, Michał Gryń, Katarzyna Itrich,

Adam Jaśniewicz, Ewa Kazimierska, Aneta Kędziorska, Marcin Krasoń, Elżbieta Lewandowska, Mariusz Leśniewski, Tomasz Murach, Mariusz Niedzielski, Przemysław Ostapkowicz, Beata Paśkiewicz, Marcin Pierściński, Joanna Plechowska, Joanna Podlawska, Mirosław Rybicki, Agnieszka Pracz, Tomasz Skiba, Piotr Szymański, Małgorzata Wojciechowska, Maciej Wyglądała, Krzysztof Zawalich

 

VIII d – 29

Pani Jolanta Żmuda

Marcin Arendt, Dariusz Balsam, Agnieszka Błachuta, Żaneta Gelios, Tomasz Hejnowski, Jarosław Hejnowski, Elżbieta Juniewicz, Bartosz Justa, Patrycja Justa, Małgorzta Kondziella, Krzysztof Kłosiński, Tomasz Kobyliński, Sylwia Kokosz, Adam Kosecki, Karol Kosecki, Krzysztof Kosecki, Piotr Latopolski, Dorota Michałowska, Agnieszka Mięsiak, Wojciech Olszewski, Joanna Paduch, Aneta Rędzińska, Mirosław Treder, Grzegorz Urbanowicz, Tomasz Urbanowicz, Przemysław Wylazłowski, Arkadiusz Zabielski, Robert Zgryza, Małgorzata Zygmunt

 


1992

  (wychowawstwo w klasach pierwszych w roku 1984: p. Joanna Grządka, p. Maria Bała p. Helena Osyf, p. Daniela Torlińska)

VIII a - 32

Pani Barbara Urbańska

 Agnieszka Bobrowska, Magdalena Bółkowska, Monika Chrzanowska, Marcin Dropek, Małgorzata Guzina, Jarosław Hermaszewski, Tomasz Hermaszewski, Sławomir Hryniewicz, Aleksandra Iwachów, Jacek Jankowski, Piotr Jasiński, Sylwia Kawczyńska, Tomasz Klusek, Aneta Kopczyńska, Wojciech Kowalski, Joanna Krakowska, Paweł Krzyżanowski, Rafał Madej, Rafał Nieszporek, Tomasz Olszewski, Tomasz Pelcer, Michał Powęska, Krzysztof Radziszewski, Marcin Smoczyński, Dariusz Sokołowski, Anna Strzelecka, Magdalena Szulc, Tymoteusz Templin, Magdalena Warelich, Sylwia Wittkowska, Piotr Zając, Tomasz Ziółkowski

 

VIII b - 33

Pani Elżbieta Laurentowicz

Radosław Bieraga, Dorota Bobrowska, Marcin Borówka, Magdalena Burnicka, Małgorzata Ciesielska, Grzegorz Fecowycz,

Tomasz Frejnagiel, Mariusz Grabowski, Przemysław Grączewski, Małgorzata Grudzińska, Tomasz Iljin, Dorota Jabłonka,

Edyta Jankowska, Grzegorz Jurczyk, Agnieszka Konkol, Olga Korolska, Piotr Król, Robert Kujawski, Tomasz Lipski, Piotr Łaszcz, Marek Machutta, Alina Marcinkiewicz, Wojciech Milewski, Joanna Morawska, Wojciech Obuchowski, Agnieszka Pigłowska, Sławomir Ruczko, Waldemar Rybicki, Magdalena Steingraber, Joanna Stromecka, Ewelina Szczeblewska, Wojciech Urbański, Marta Wiśniewska

 

VIII c - 30

Pani Ewa Lulińska

Jacek Arendt, Katarzyna Bękarciak, Małgorzata Bucholska, Bogumiła Cielątkowska, Rafał Damazych, Izabela Dutkowska, Małgorzata Enerlich, Sebastian Gołębiowski, Dariusz Guziewicz, Krzysztof Humienny, Wojciech Jahn, Andżelika Jarynowska, Piotr Karasiewicz, Bartłomiej Klimasara, Michał Kobus, Tomasz Kołodziej, Stefania Kozłowska, Grzegorz Lessner, Magdalena Machholz, Anna Napiórkowska, Ewelina Podgórska, Marcin Pułka, Tomasz Rydzyński, Jacek Sagan, Paulina Sokołowska, Artur Stępień, Krzysztof Strzyżewski, Agnieszka Szczecka, Joanna Szutowicz, Jolanta Zdunowska

 

VIII d - 30

Pani Janina Bania

Paweł Buczkowski, Piotr Cessak, Tomasz Czarkowski, Andrzej Fiszer, Ewa Giglewicz, Lucyna Guściora, Beata Drahim,

Jacek Jackiewicz, Krzysztof Jata, Magdalena Janiszewska, Przemysław Jurczyk, Waldemar Kosiba, Iwona Kraśniewska,

Arkadiusz Lewkowicz, Grzegorz Łapacz, Ireneusz Milewski, Sebastian Mueller, Aneta Nowińska, 

Marcin Pokrzywka, Joanna Remus, Marcin Sańczyk, Małgorzata Sulej, Mariusz Szydłowski, Małgorzata Szymanek,

Małgorzata Talaśka, Piotr Tyszkowski, Daniel Wasiewicz, Joanna Zastawna, Sebastian Zawalich, Ewa Zygmunt

 


1991

 (wychowawstwo w klasach pierwszych w roku 1983: p. Elżbieta Klawoń, p. Regina Markowicz, p. Krystyna Hak, p. Halina Sobecka) 

 VIII a – 31

Pan Dariusz Grochowski

Agnieszka Adamska, Sabina Ansion, Ireneusz Błaszkowski, Marcin Czermiński, Sylwia Dittmar, Tomasz Jackiewicz, Ewa Juchniewicz, Marek Kassner, Rafał Kosiba, Dariusz Koszyński, Klaudia Kulik, Hanna Kurjata, Dobrosława Lorkowska, Cezary Łaszcz, Agnieszka Mroczek, Jolanta Nahorna, Daniel Ochenkowski, Sylwia Partyka, Jerzy Perehuda, Rafał Perzyński, Agnieszka Pieniek, Sylwia Pomykacz, Arkadiusz Sawicki, Mariusz Spodenko, Krzysztof Sulka,  Krzysztof Stosik, Marta Ślużyńska,  Agnieszka Tynda, Sebastian Walczak, Magdalena Waszczyńska, Marek Wereda,

 

 VIII b – 25

zobacz zdjęcie

Pani Anna Borzeszkowska

Małgorzata Bania, Joanna Bezek, Alina Czerwiec, Katarzyna Dąbrowska, Tomasz Goska, Katarzyna Jadachowska, Emilia Jankowska, Dariusz Jankowski, Piotr Heron, Piotr Kalczuk, Radosław Karczewski, Elżbieta Kaźmierczak, Olga Kraszewska, Agnieszka Krupska, Wojciech Mądry, Marcin Michałowski, Agnieszka Mieszczankowska, Agnieszka Nowicka, Izabela Okońska, Iwona Olejnik, Agnieszka Radzicka, Mariusz Słoniewski, Tomasz Szutowicz, Zbigniew Szymanek, Piotr Wąsik

 

VIII c – 32

zobacz zdjęcie 1   2   3

Pani Barbara Fornal

Rafał Choma, Tomasz Choma, Ewa Grądzka, Magdalena Grochowska, Anna Jackowska, Iwona Jarynowska, Marja Kołłupajło, Tomasz Kowalczyk, Justyna Kruk, Anna Lewandowska, Dariusz Ludzkowski, Andrzej Malinowski, Maciej Miller, Ewelina Mrugała, Magdalena Nowak, Adam Nowiński, Artur Olech, Magdalena Osiecka, Rafał Piwiński, Katarzyna Radziszewska, Aleksandra Repetiuk, Olimpia Sadecka, Tomasz Sadowski, Adam Stachulski, Karol Szymanowski, Agnieszka Waleryś, Piotr Więcko, Michał Wojtyła, Małgorzata Woźnicka, Katarzyna Zalewska, Piotr Zwierzyński

 

VIII d – 27

Pani Teresa Karaszkiewicz

Jacek Ataman, Justyna Dobrowolska, Bożena Drap, Żaneta Gierszewska, Sylwester Kamiński, Roman Kopczyński, Edyta Kosecka, Aneta Kozłowska, Katarzyna Kozłowska, Sylwia Kulik, Agnieszka Latopolska, Tomasz Lewkowicz, Agnieszka Lipska, Sylwia Majda, Robert Mejer, Anna Olszewska, Krzysztof Orłowski, Robert Rafka, Małgorzata Remus, Paweł Romanowski, Katarzyna Saławiła, Tomasz Sulej, Joanna Szaciłło, Robert Świderski, Mariusz Treder, Robert Weber, Katarzyna Wołoszko

 


1990

 (wychowawstwo w klasach pierwszych w roku 1982: p. Janina Repetiuk, p. Krystyna Markowska, p. Helena Balmas, p. Maria Bała) 

VIII a -31

Pani Alicja Połeć

Zbigniew Bania, Joanna Bucholska, Sławomir Dąbrowski, Marek Dyczkowski, Joanna Grudzińska, Sławomir Iwachów, Justyna Iwaniec, Marcin Kazimierczuk, Anna Klimasara, Paweł Kopik, Rafał Korolski, Tomasz Kosiba, Bartosz Kotowski, Mariusz Lisowski, Marzena Majewska, Aleksandra Nowakowska, Monika Partyka, Joanna Pękala, Marcin Powęska, Katarzyna Słupek, Sylwia Smejlis, Rafał Stanielewicz, Joanna Szczecka, Mirosław Szuwarowski, Wojciech Tychmanowicz, Grzegorz Warelich, Magdalena Wolińska, Anna Wojtyła, Robert Wolski, Barbara Zdunowska

 

 VIII b – 28

Pani Barbara Urbańska

Sylwia Adamek, Tomasz Bergman, Katarzyna Bochnke, Piotr Cisłowski, Waldemar Częścik, Justyna Czyżnik, Krzysztof Delewski, Michał Demidowicz, Mariusz Dziedzic, Wioletta Gniado, Marek Karatysz, Grażyna Kin, Beata Kowal, Sebastian Kuźma, Tomasz Młodecki, Jacek Ossowski, Magdalena Padziak, Krzysztof Padziak, Dariusz Paśkiewicz, Katarzyna Przybysz, Roma Sielengiewicz, Gabriela Sitnicka, Monika Sułkowska, Robert Schneider, Jolanta Urbanowicz, Zbigniew Ziółkowski,  Małgorzata Żuchlińska

 

VIII c – 30

zobacz zdjęcia: 1, 2, 3, 4

Pan Jakub Żmuda

Magdalena Borysiuk , Grzegorz Brodnicki, Marcin Brucki, Jacek Filbrandt, Magdalena Filbrandt, Anna Grądzka, Marcin Jata, Agnieszka Karczewska, Kamil Klusek, Marcin Laurentowicz, Wojciech Liegman, Małgorzata Lipska, Aleksandra Łącka, Paulina Madej, Agnieszka Madeja, Marcin Mówiński, Beata Musielewicz, Agnieszka Nowak, Marcin Ostrowski, Sławomir Podgórski, Tomasz Ruczko, Tomasz Rudnicki, Jarosław Sikora, Adam Siuda, Jacek Sosnowski, Grzegorz Waga, Sylwia Waleryś, Katarzyna Wierzbicka, Piotr Wiśniewski, Piotr Włodarczyk

 

VIII d – 31

Pani Janina Bania

Tomasz Błaszkiewicz, Dorota Cielątkowska, Iwona Cybulska, Maciej Cybula, Adam Czarnowski, Sławomir Czepulon,

Artur Dobrosielski, Tomasz Drap, Robert Dudkiewicz, Iwona Forma, Robert Gierasimowicz, Iwona Jackiewicz, Joanna Kamińska, Wioletta Kacprzak, Jacek Kazimierowski, Piotr Krasoń, Arkadiusz Kraśniewski, Mariusz Krucień, Małgorzata Kryger, Krzysztof Moroz, Roman Moroz, Alicja Mięsiak, Jarosław Nowiński, Agnieszka Olszewska, Marek Pydyniak, Sylwia Sawka, Magdalena Surmacz, Łukasz Szczepański, Adam Szymanek, Iwona Urbanowicz, Anita Wereda

 

1989

(wychowawstwo w klasach pierwszych w roku 1981: p. Helena Osyf, p.Grażyna Boniecka, p. Halina Sobecka, p. Joanna Grządka)  

VIII a – 27

zobacz zdjęcie

Pani Laura Mizera

Dorota Bluma, Ewa Bolaczek, Joanna Dutkowska, Izabela Dybowska, Tomasz Dziedzic, Bożena Grochowska, Sebastian Jankowski, Sławomir Jahn, Bogdan Jędras, Agnieszka Kamieniecka, Rafał Karasiewicz, Katarzyna Klimasara, Andżelika Kozłowska, Marcin Krzyżanowski, Tomasz Maj, Marek Mentlak, Magdalena Michałowska, Anna Milewska, Iwona Piotrowska, Beata Szymanowska, Krzysztof Szyszko, Robert Tarczykowski, Beata Tobiasz, Agnieszka Waga, Jarosław Ważny, Alicja Wdowiak, Elżbieta Zagajewska,

 

VIII b – 31

Pani Renata Krawczyk

Tomasz Czermiński, Iwona Czerwiec, Aleksandra Fryczke, Sławomir Górski, Andżelika Gumkowska, Beata Henclik,

Waldemar Humienny, Mirosław Iljin, Krzysztof Jankowski, Marzena Jankowska, Dariusz Jarynowski, Jacek Jaśkiewicz, Karol Jata, Katarzyna Kazimierowska, Tomasz Krzyżanowski, Ewa Kuriata, Wojciech Lewandowski, Aneta Liszewska, Anna Łapacz, Monika Matkiewicz, Tomasz Mikluszka, Tomasz Morus, Małgorzata Musielewicz, Joanna Niedzielska, Joanna Olech, Joanna Romanowska, Piotr Strączek, Magdalena Śmigielska, Katarzyna Szulc, Dorota Wittkowska, Krzysztof Wojtysiak,

 

VIII c – 30

zobacz zdjęcie

Pani Halina Frelek

Roman Bartosiak, Dariusz Bieszk, Jarosław Bieszk, Anna Ceberek, Anna Cisłowska, Sylwester Filar, Michał Florkowski,

Anna Imbiorkiewicz, Piotr Kirszniewski, Rafał Kiziniewicz, Małgorzata Klimek, Agnieszka Konieczko, Dagmara Kurjata,

Sławomir Lasota, Wojciech Łach, Iweta Łabuś, Anna Łozińska, Karolina Małkowska, Monika Matla, Roksana Maźul, Anna Nojak, Krzysztof Olchowik, Magdalena Repetiuk, Daniel Rogala, Rafał Sitko, Paweł Suczyński, Jolanta Sulka, Waldemar Więckowski, Piotr Wrzeszcz, Ewa Zakierska,

 

 1988

(wychowawstwo w klasach pierwszych w roku 1980: p. Halina Sobecka, p. Halina Szulińska, p. Barbara Krasucka, p. Maria Bała)    

VIII a – 30

zobacz zdjęcie

Pani Anna Więcek

Beata Białas, Sławomir Gierszewski, Dorota Hodur,  Małgorzata Falkowska, Paweł Fanslau, Małgorzata Karaś, Żaneta Kodrzycka, Elżbieta Kopczyńska, Michał Kopik, Małgorzata Kosacz, Ewa Kowal, Dariusz Kuczkowski, Jacek Laurentowicz, Radosław Madeja, Mariusz Madej, Jarosław Majewski, Michał Mówiński, Małgorzata Nowińska, Joanna Okrasa, Marek Perehuda, Agnieszka Reszczyńska, Przemysław Rudnicki, Małgorzata Sikora, Adam Skierkowski, Artur Telega, Mirosław Trzaska, Katarzyna Tychmanowicz, Małgorzata Wentowska, Tomasz Zając, Agnieszka Zastawna,

 

 VIII b – 33

zobacz zdjęcie 1,   2,   3

Pani Laura Mizera

Dariusz Czarnuch, Marcin Czyżnik, Joanna Furmanowska, Jarosław Górski, Beata Grabowska, Andrzej Horyd, Zbigniew Imbiorkiewicz, Jacek Jahn, Małgorzata Jurczyk, Mirosław Kacprzak, Izabela Kalczuk, Elżbieta Kalisz, Robert Kamieniew, Wioletta Kamińska,  Wojciech Kapica, Aleksander Kozikowski, Dominik Kulik, Magdalena Kwaśnicka, Dariusz Macutkiewicz, Joanna Małkowska, Ewa Młodecka, Justyna Musielewicz, Maciej Morus, Anna Obuchowska, Mariusz Reichel, Wiktor Rydel, Andrzej Stasiński, Dariusz Szmidt, Ewa Templin, Dorota Wielkopolska, Bożena Zielińska, Dorota Zwierzyńska, Natasza Żułma

 

VIII c – 31

zobacz zdjęcie

Pani Ewa Kiziniewicz

Anna Bania, Magdalena Bartłomiejczyk, Małgorzata Choma, Piotr Czarnecki, Karolina Czermińska, Kornelia Damazych,

Małgorzata Dudzińska, Hanna Gogół, Jolanta Halibożek, Roman Humienny, Dorota Jagiełka, Małgorzata Juchniewicz, Daniel Kassner, Iwona Kasztelan, Sebastian Kasztelan, Artur Król, Krzysztof Królikowski, Jacek Liegmann, Iwona Masiuk, Mirosław Nowakowski, Jarosław Nowicki, Wojciech Piątkowski, Beata Pokorniewska, Joanna Pułka, Joanna Rakowiecka, Katarzyna Rodziewicz, Ireneusz Stachurski, Mariusz Wach, Sławomir Walczak, Mirosław Ważny, Andrzej Perchuć

 

 1987

(wychowawstwo w klasach pierwszych w roku 1979: p. Barbara Pieniążek,p. Janina Repetiuk, p. Helena Balmas, p. Krystyna Markowska)   

 VIII a – 25

Pani Regina Turzyńska

Joanna Barra, Dorota Błaszkowska, Andrzej Boczkowski, Barbara Cielątkowska, Dariusz Delewski, Danuta Dzida, Dorota Henclik, Joanna Iwicka, Piotr Jędras, Beata Kropkowska, Grzegorz Laszczka, Beata Ludwiniak, Wojciech Małkowski, Elżbieta Padziak, Mirosław Piwiński, Robert Plewa, Joanna Porcz, Anna Sadowska, Arkadiusz Słoniewski, Danuta Stasiewicz, Joanna Suczyńska, Robert Trautsolt, Maciej Woźnicki, Tomasz Żuromski, Jarosław Zając

 

VIII b – 26

Pani Regina Staszak

Andrzej Bania, Joanna Bera, Wioletta Dutkiewicz, Magdalena Florkowska, Jolanta Frejnagel, Krzysztof Goska, Edyta Górska, Piotr Galewski, Krzysztof Ibel, Tomasz Karatysz, Jarosław Kobylarz, Sylwia Krezmer, Dariusz Krakowiak, Joanna Kuźma, Adam Krupski, Bogumiła Mordasiewicz, Tamara Matkiewicz, Bartosz Pis, Wojciech Pokwicki, Krzysztof Ponimasz, Dariusz Pryjomski, Anna Skoniecza, Tomasz Stefański, Małgorzata Szmidt, Anna Waleryś, Wioletta Wereda,

 

VIII c – 27

Pani Irena Kwidzińska

Ewa Archutowska, Jolanta Bieraga, Sylwia Ciułkowska, Jacek Guziewicz, Robert Halibożek, Ewa Kalman, Joanna Klawoń, Adam Kominek, Leszek Kozłowski, Izabela Kuberska, Anna Kuźma, Dominik Kwaśnicki, Katarzyna Majewska, Joanna Miśkiewicz, Grzegorz Olszewski, Sławomir Ossowski, Maciej Ostapkowicz, Bogusław Połeć, Wojciech Ratkowski, Róża Rybicka, Katarzyna Sawczyn, Dariusz Siuda, Anna Świerczyńska, Agnieszka Świrydenko, Ewa Wiercińska, Anna Włodarczyk, Marlena Wolińska

 

VIII d – 20

Pani Teresa Karaszkiewicz

Wojciech Ataman, Janusz Bojarczuk, Arkadiusz Brodnicki, Ewa Dobrowolska, Anna Gardian, Marek Jabłonka, Iwona Karwowska, Wioletta Lasota, Dorota Lisogórska, Marek Malinowski, Jolanta Mejer, Artur Milewski, Tamara Otłowska, Dariusz Ochlik, Mariusz Orłowski, Grzegorz Pieniek, Jacek Rodziewicz, Olena Stawiasz, Grzegorz Wiączek, Mariola Zakierska

 

1986

(wychowawstwo w klasach pierwszych w roku 1978: p. Helena Balmas, p.Halina Sobecka, p. Grażyna Sterling)  

VIII a – 28

zobacz zdjęcie

Pani Barbara Fornal

Daniel Balicki, Marek Bania, Robert Baran, Bogumila Chanowska, Magdalena Chodakowska, Daniel Dropek, Izabela Dudzińska, Piotr Frelek, Ewelina Galicka, Małgorzata Ibel, Maciej Jaśkiewicz, Tomasz Karaś, Julita Karczewska, Dorota Kawczyńska, Joanna Klimek, Marcin Kmito, Waldemar Krakowiak, Anna Kuczkowska, Cezary Rydel, Radosław Sitarz, Aneta Skiba, Izabela Skierkowska, Piotr Sosnowski, Sławomir Stasiński, Jolanta Świokło, Mariusz Waleryś, Joanna Wierzbicka, Marcin Zatorski

 

VIII b – 29

Pani Alicja Połeć

Mirosław Bergman, Izabela Choma, Artur Czekotas, Paweł Dzidziewicz, Izabela Frank, Tomasz Frelek, Dariusz Grabowski, Artur Grzesiak, Joanna Guzina, Sebastian Iwicki, Dariusz Jabłoński, Krzysztof Jabłoński, Katarzyna Jędras, Anna Jurczyk, Joanna Kędziera, Anna Kułaga, Jolanta Kułaga, Cezary Łukaszek, Andrzej Maciąg, Maciej Olszewski, Arkadiusz Rośleń, Piotr Sadowski, Krzysztof Schreiber, Cezary Szymański, Barbara Tomicka, Sławomir Tynda, Joanna Waszczyńska, Dorota Zając, Anna Żuromska

 

VIII c – 27

Pani Aleksandra Ignaczewska

Robert Białas, Robert Białecki, Wioletta Bieszk,  Daniel Fuhrmann, Adam Grochowski, Wojciech Hajduk, Joanna Jankowska, Mariola Jankowska, Mirosława Kaleta, Piotr Kapica, Grzegorz Kozłowski, Iwona Loba, Robert Łącki, Małgorzata Łozińska, Krzysztof Malinowski, Wioletta Mądra, Ireneusz Mieszczankowski, Anna Młodecka, Małgorzata Pawłowska, Piotr Pękala, Beata Sidorowicz, Małgorzata Sigurska, Izabela Strzyżewska, Dariusz Szelapin, Sylwia Talarczyk, Grzegorz Wysocki, Dominik Zaleski

 

1985

 (wychowawstwo w klasach pierwszych w roku 1977: p. Maria Bała, p.Helena Osyf, p. Janina Repetiuk) 

VIII a – 28

Pani Walentyna Maciąg

Janusz Barszczak, Robert Bojarczuk, Beata Brodowska, Katarzyna Ciułkowska, Sławomir Czeszejko – Sochacki, Iwona Dąbrowska, Izabela Duda, Tomasz Enerlich, Piotr Fanslau, Katarzyna Frelek, Marzena Gniadek, Alina Horyd, Sławomir Iwaniec, Izabela Jackiewicz, Jacek Jackowski, Olga Jarosz, Jolanta Kotrych, Dariusz Krupa, Edyta Makowska, Ewa Mancewicz, Krzysztof Matla, Dariusz Modliszewski, Marek Nahorny, Robert Piełuć, Sylwia Przybysz, Piotr Rośleń, Grzegorz Templin, Przemysław Trepow,

 

VIII b – 26

Pani Regina Staszak

Małgorzata Bielińska, Barbara Chociaj, Iwona Chodara, Renata Dąbrowska, Wioletta Dubas, Dorota Duliban, Jacek Kłos, Beata Kondziella, Robert Kopik, Rafał Kowalewski, Tomasz Kwiatkowski, Jarosław Łącki, Justyna Marcinkiewicz, Justyna Mędryk, Tomasz Mordasiewicz, Jacek Nieszporek, Iwona Ochlik, Piotr Piotrowski, Robert Pokorniewski, Adam Poteracki, Anna Siastała, Renata Silko, Mariusz Wolski, Tomasz Wójcik, Krzysztof Żuromski

 

VIII c – 26

Pani Regina Staszak

Piotr Bluma, Adam Cieplak, Wiesław Dymik, Dariusz Frejnagiel, Beata Gierasimowicz, Włodzimierz Gorczycki, Ewa Jagiełka, Beata Kalisz, Leszek Konopka, Jacek Kowalczyk, Małgorzata Mroczek, Tomasz Musielewicz, Marzena Olejnik, Marek Ostrowski, Kamila Otłowska, Anna Paczkowska, Anna Pieniek, Sławomir Pieniek, Tomasz Piotrowski, Danuta Ponimasz, Ewa Talarczyk, Alina Ważna, Tomasz Wierciński, Wojciech Wróblewski, Małgorzata Zielińska, Daniel Żułma

 

1984

  (wychowawstwo w klasach pierwszych w roku 1976: p. Halina Sobecka, p. Barbara Pieniążek, p. Helena Balmas)

VIII a – 30

zobacz zdjęcie 1   2

Pani Halina Frelek

Mariusz Barszczak, Izabela Bojarska, Artur Dąbrowski, Anna Frelek, Robert Grzesiak, Dariusz Juszczyk, Mirosław Kalman, Anita Kozłowska, Marek Kropkowski, Anna Kućmierowska, Małgorzata Kwidzińska, Joanna Laurentowicz, Piotr Loba, Andrzej Modliszewski, Anna Mużyło, Szymon Nowiński, Rafał Ostrowski, Barbara Parafiniuk, Robert Podlawski, Paweł Powroźnik, Tatiana Promna, Beata Ratkowska, Katarzyna Reszczyńska, Danuta Sitko, Beata Steingraber, Małgorzata Steingraber, Grzegorz Szumlak, Piotr Tomaszewski, Tomasz Truty, Małgorzata Wójcik

 

VIII b – 29

zobacz zdjęcie

Pani Urszula Nowak

Daniel Archutowski, Lidia Bielawska, Wiesław Boneczko, Piotr Borkowski, Tomasz Dądela, Iwona Dittmar, Renata Frańczuk, Krystyna Gałka, Izabela Hodur, Marzena Kasner, Wiesław Kondziela, Andrzej Kosiorowski, Jolanta Kwiecień, Mirosława Lipska, Jarosław Lisowski, Sylwia Loster, Joanna Musielak, Tomasz Nowak, Tomasz Nowicki, Adam Olpeter, Marzena Oprawa, Waldemar Olszewski, Wioletta Pryjomska, Krzysztof Puchalski, Waldemar Pydyniak, Ewa Ruczko, Marek Szymański, Beata Zielińska, Anna Zakrzewska,

 

VIII c – 30

zobacz zdjęcie 1  2

Pani Barbara Modliszewska

Grażyna Abramowska, Magdalena Bocian, Joanna Bółkowska, Wojciech Budziłek, Ewa Charchut, Jacek Chrząstowski, Bogusław Czajka, Joanna Gerlach, Joanna Grzembska, Adam Gumkowski, Bożena Hajduk, Marzena Jaśniewicz, Andrzej Jędras, Andrzej Kajdewicz, Iwona Kisielewska, Iwona Konieczko, Lucyna Kozłowska, Adam Królikowski, Ewa Krupska, Andrzej Leśniewski, Dariusz Młynarski, Katarzyna Mrozik, Piotr Musielewicz, Anna Niebrzegowska, Piotr Rewiński, Marzena Ruszkowska, Tomasz Strehlau, Jacek Wiączek,  Beata Witkowska, Katarzyna Wrzeszcz,

 

1983

 (wychowawstwo w klasach pierwszych w roku 1975: p. Maria Bała, p. Helena Osyf)

VIII a – 38
zobacz zdjęcie 1  2  3

Pani Elżbieta Laurentowicz

Wioletta Adamska, Alina Błachuta, Grzegorz Czarnecki, Iwona Czekotas, Wojciech Dąbrowski, Małgorzata Dembska, Andrzej Detko, Dorota Dzida, Ewa Garbat, Małgorzata Gniado, Anna Hryniewicz, Bożena Iżykowska, Maciej Jurkowski, Marek Kamiński, Danuta Kaniecka, Wioletta Kominek, Bogusław Konieczko, Cezary Korzeniewski, Marzena Kozłowska, Jolanta Mandzińska, Jarosław Makowski, Mariusz Matysiak, Anna Miłoszewska, Iwona Muchlińska, Krystyna Okrasa, Piotr Osyf, Tomasz Pescht, Adam Pollheimer, Krzysztof Smoczyński, Marek Szmuc, Kinga Szorec, Katarzyna Tomicka, Dariusz Tuptyński, Anna Urbanowicz, Wojciech Walkiewicz, Justyna Wasiak, Jarosław Wieczorek, Małgorzata Zielińska,

 

VIII b – 32

zobacz zdjęcie 1  2  3

Pani Irena Kwidzińska

Piotr Forma, Krzysztof Fryckowski, Małgorzata Huzarska, Adam Jaworski, Ilona Karczewska, Bogdan Kiempczyński,

Edyta Klobuszeńska, Izabela Kmito, Dariusz Konopski, Małgorzata Kowalczyk, Katarzyna Kozłowska, Agnieszka Krysińska, Karol Kulik, Jerzy Lasota, Dorota Machholz, Ryszard Majewski, Adam Mancewicz, Anna Mańkowska, Anetta Michalska, Marek Milewski, Beata Porcz, Irmina Smejlis, Krzysztof Sosna, Zbigniew Sosna, Marek Szatkowski, Izabela Szulc, Jarosław Świokło, Zbigniew Sadecki, Janusz Walczak, Beata Wierzba, Walenty Wiśniewski, Katarzyna Wróblewska, Elżbieta Żmuda,

 

1982

 (wychowawstwo w klasach pierwszych w roku 1974: p. Urszula Forma, p.Irena Sołtysiak, p. Barbara Pieniążek)

VIII a – 27

Pani Urszula Nowak

Grzegosz Bielawski, Mirosław Bieraga, Joanna Gackowska, Bogusław Głowala, Piotr Głowala, Agnieszka Grzanka, Dorota Kędziera, Zbigniew Kisielewski, Krzysztof Klobuszeński, Artur Korczyc, Andrzej Krupa, Beata Laurentowicz, Wieńczysław Malec, Magdalena Olpeter, Piotr Orlicki, Marzena Perehuda, Dorota Pescht, Bogusława Piotrowska, Małgorzata Płoskońska, Jolanta Pokwicka, Piotr Reszczyński, Piotr Sawicki, Dariusz Siodorowicz, Dariusz Sobecki, Izabela Ślużyńska, Bogusław Sulot, Andrzej Starnawski

 

VIII b – 28

zobacz zdjęcie 1,  2

Pani Alicja Połeć

Wioletta Ataman, Piotr Balicki, Anna Baprawska, Leszek Boneczko, Anna Chmielewska, Karol Chojecki, Piotr Dzidziewicz, Dariusz Frank, Krzysztof Grycuk,  Justyna Kępińska, Teresa Kurowska, Dorota Maj, Urszula Marchlewska, Dorota Mierzejewska, Danuta Nojko, Mariusz Nowak, Justyna Ostrowska, Mirosława Poświata, Piotr Puchalski, Marek Roliński, Mirosław Sadowski, Dorota Synakiewicz, Jarosław Świrydenko, Lidia Trumpus, Anna Wójcik, Anna Wyglądała, Ewa Zielińska, Mirosław Żuchowski

 

VIII c – 28

zobacz zdjęcie

Pani Regina Staszak

Marek Balsam, Dariusz Baźmirowski, Teresa Bełz, Danuta Borkowska, Agnieszka Czeszejko, Ewa Dąbal, Mirosław Fleming, Jarosław Gerlach, Iwona Kaleta, Wojciech Kamper, Ewa Kaniecka, Izabela Krakowiak, Beata Krysińska, Piotr Kućmierowski, Aleksander Malinowski,  Jolanta Mirosław, Ewa Pawłowska, Irena Ponimasz, Bogumiła Prządka, Anna Pydyniak, Andrzej Ruszkowski, Tadeusz Silko, Alicja Skierkowska, Sławomir Szelapin,  Jacek Waga, Marzena Wiącek, Mariola Zając, Hanna Zielińska

 

1981

 (wychowawstwo w klasach pierwszych w roku 1973: p. Maria Bała, p.Halina Sobecka, p. Helena Balmas)

VIII a -27

zobacz zdjęcie

Pani Aleksandra Ignaczewska

Marek Archutowski, Tomasz Duchnowski,  Anna Gałka, Dorota Gutkowska, Anna Grzonkowska, Piotr Handziuk, Dariusz Huzarski, Grzegorz Ignaczewski, Małgorzata Kaźmierczak, Robert Kosacz, Andrzej Kurowski, Małgorzata Lipień, Anna Łagowska, Grzegorz Maciąg, Elżbieta Mandziuk, Dariusz Muraszko, Katarzyna Nowińska, Jolanta Osyf, Grażyna Rozmysłowicz, Kalina Smolińska, Piotr Sosnowski, Jacek Szejerka, Bogdan Silko, Alina Szmuc, Ewa Śmigielska, Jacek Wąsik, Leszek Wiśniewski

 

VIII b – 26

zobacz zdjęcie 1  2

Pani Teresa Karaszkiewicz

Przemysław Babiel, Mariola Bielińska, Wiesław Burzyński, Ewa Czajka, Krzysztof Fanslau, Grzegorz Gańczak, Marek Glaza, Wojciech Gryń, Tomasz Gularowski, Benedykt Jankowski, Roman Jędrzejewski, Dorota Kopytkowska, Dorota Król, Jolanta Łukaszek, Piotr Miałdun, Jacek Miklewicz, Andrzej Mroziński, Halina Nojek, Piotr Powroźnik, Marzena Rojek, Roman Smoczyński, Nella Stefańska, Krzysztof Tomaszewski, Jolanta Waga, Piotr Zagajewski

 

VIII c – 26

Pani Barbara Fornal

Jarosław Bartosiak, Małgorzata Bendyk, Mirosława Dawidziuk, Jolanta Hermaszewska, Ewa Jaguszewska,

Grażyna Jaguszewska, Barbara Janowska, Zbigniew Jędras, Sławomir Jędrzejczyk, Jacek Kaniecki, Małgorzata Klawoń, Dagmara Kortas, Mirosław Kozłowski, Romana Krezmer, Dariusz Mędryk, Marek Mędryk, Alina Michalczyk,

Krzysztof Perron, Jacek Rewiński, Danuta Sikorowska, Mirosław Synakiewicz, Barbara Styczyńska, Ireneusz Wiącek, Daniel Wojcieszak, Dariusz Zieliński, Elżbieta Żygadło,

 

1980

 (wychowawstwo w klasach pierwszych w roku 1972: p. Irena Sołtysiak, p.Helena Osyf)

VIII a – 34

zobacz zdjęcie

Pani Walentyna Maciąg

Piotr Antonowicz, Jarosław Arendt, Marek Baprawski, Grażyna Baźmirowska, Stanisław Bryzek, Grzegorz Czarnecki, Joanna Grochowska, Jolanta Ignaczewska, Barbara Iżykowska, Jarosław Jędrzejewski, Marek Kaczmarek, Zuzanna Kępka, Marzena Kisiel, Tomasz Klawoń, Beata Klejnota, Katarzyna Kluczkowska, Sławomir Kobylarz, Halina Komaszewska, Małgorzata Kręźlewicz, Ryszard Lewandowski, Beata Łabiszewska, Stanisław Maj, Dariusz Majchrzyk, Janusz Malarczyk, Barbara Marchlewska, Tomasz Michałkiewicz, Mariola Paczkowska, Jolanta Pomierska, Jerzy Pomierski, Andrzej Poświata, Lucyna Przechalska, Marzena Sadowska, Marzena Stacherczak, Elżbieta Starnawska, Daniel Węgliński, Jacek Żuchowski

 

VIII b – 32

Pani Barbara Fornal

Elżbieta Baran, Wioletta Chociaj, Jacek Czajka, Jarosław Czeszejko, Sławomir Czeszejko, Jacek Dawidziuk, Małgorzata Fijał, Piotr Gajewski, Mariusz Hirsch, Wanda Jastrząb, Adam Kamiński, Bogumiła Kaźmierczak, Danuta Kąkol, Marek Kotrych, Marek Lewandowski, Iwona Marcinkiewicz, Julita Metera, Krzysztof Morus, Monika Nacwalska, Adam Nowak, Renata Obuchowska, Ryszard Ponimasz, Bożena Sikorowska, Grzegorz Staszewski, Grażyna Stromecka, Joanna Szałwińska, Jan Szyłejko, Iwona Terlecka, Krzysztof Wesołowski, Dariusz Wiącek, Małgorzata Zaworska, Waldemar Żarczyński

 

1979

 (wychowawstwo w klasach pierwszych w roku 1971: p. Barbara Pieniążek, p. Urszula Forma)

VIII a – 36

Pani Teresa Pieniążek

Mirosława Barszcz, Roman Bednarczyk, Barbara Borowska, Krystyna Borkowska, Teresa Borkowska,Krystyna Chodara, Hanna Czerniak, Elżbieta Dąbrowska, Anita Dębska, Jacek Dydrych, Marek Fanslau, Cezary Gularowski, Marzena Hirsch, Grzegorz Jaworski,  Waldemar Kobes, Jacek Kobylarz, Anna Kosiuk, Piotr Krupa, Elżbieta Kwidzińska, Mariola Laskowska, Andrzej Lorek, Jolanta Majszyk, Krystyna Malarczyk, Cezary Mańkowski, Krzysztof Masny, Małgorzata Mazur, Małgorzata Obód, Ewa Pawłowska, Małgorzata Perron, Mariola Poteracka, Grzegorz Reszczyński, Olga Rozmysłowicz, Małgorzata Sadecka, Krzysztof Urbański, Andrzej Wróblewski, Roman Zagórski, Mariusz Zakrzewski,

 

VIII b – 28

Pani Barbara Modliszewska

Bożena Bendyk, Janusz Błachuta, Anna Bubel, Ireneusz Bubel,  Krzysztof Czeszejko, Marzenna Figacz, Jerzy Gierlach, Dariusz Grzembski, Grzegorz Kamper, Adam Karatysz, Henryk Komaszewski, Jolanta Loster, Sławomir Maciejewski, Mariola Majewska, Cecylia Mrozińska, Ireneusz Nowak, Marzenna Obuchowska, Ewa Pawłowska, Elżbieta Piórkowska, Tadeusz Połomski, Ewa Ponimasz, Renata Rybaczyk, Jarosław Starnawski, Adam Stosik, Piotr Szumlak, Bożena Wieczorek, Danuta Wiśniewska, Piotr Wydra

 

1978

 (wychowawstwo w klasach pierwszych w roku 1970: p. Maria Bała, p. Halina Sobecka)

VIII a – 36
zobacz zdjęcie

Pani Halina Frelek

Barbara Archutowska, Anna Bartosiak, Stanisław Białas, Mariola Bluma, Renata Boczkowska, Mariola Borowska, Ryszard Bryzek, Grażyna Brzostowska, Ewa Burzyńska, Małgorzata Drelich, Piotr Duchnowski, Alicja Dytrych, Bogumiła Filipska, Elżbieta Gromowska, Małgorzata Gwizda, Bogusław Jędrzejczyk, Ewa Kopytkowska, Marzanna Kulik, Roman Kurek, Ireneusz Kuźnik, Olga Langowska, Cezary Łach, Leszek Manelski, Mirosław Nowicki, Bożena Olpeter, Krzysztof Sadowski, Andrzej Serafin, Aldona Sokołowska, Iwona Stacherczak, Krzysztof Staszewski, Dariusz Szczakowski, Jolanta Szczeblewska, Grażyna Widawska, Anna Wojciak, Waldemar Woliński, Irena Zarzycka

 

 VIII b – 32

zobacz zdjęcie

Pani Halina Prusiecka

Katarzyna Bała, Andrzej Bogdański, Anna Duliban, Leszek Figacz, Henryk Gałązka, Bogusława Górka, Waldemar Hermaszewski, Anna Kacprzyk, Anna Kaleta, Jolanta Karatysz, Anna Kazimierska, Jolanta Kirstein, Marek Kluczkowski, Dorota Kowalewska, Jerzy Krauze, Mirosław Maciejewski, Zdzisław Matuszczak, Henryk Nikolaus, Ewa Obuchowska, Leszek Paczkowski, Wiktor Rdzanek, Tadeusz Skurzyńśki, Wiesław Swieżak, Marzena Szumlak, Witold Templin, Marzena Terlecka, Iwona Trepow, Bożena Turowska, Marek Turowski, Jolanta Wieczorek, Piotr Wielechowski, Mariola Zaworska

 

1977

 (wychowawstwo w klasach pierwszych w roku 1969: p. Helena Balmas, p. Katarzyna Napolska)

VIII a – 35

Pani Irena Kwidzińska

Mirosław Borowski, Andrzej Dorożyński, Wiesława Fechner, Danuta Gabryś, Elżbieta Gebel, Krystyna Gierlach, Sławomir Gryń, Janina Jaguszewska, Jacek Jakutowicz, Danuta Janowska, Adam Jaroszewski, Elżbieta Jaworska, Roman Kąkol, Adam Kiempczyński, Wioletta Kopytkowska, Jerzy Krajewski, Ewa Lewandowska, Grażyna Lewandowska, Maria Lorek, Marek Łagórski, Wiesława Manelska, Bożena Mielnik, Mariusz Mierzejewski, Roman Mleczewski, Grażyna Mrozińska, Wiesław Paradowski, Danuta Susmarska, Adam Strzyżewski, Lech Szemraj,   Halina Zaworska, Wiesław Żabicki, Krzysztof Sztylka, Mariusz Wysocki, Piotr Wucow, Mariusz Wróblewski

 

VIII b – 36

Pani Regina Staszak

Stanisław Bakierski, Waldemar Balicki, Piotr Bielicki, Kalina Fabia, Jerzy Fijał, Roman Gawarkiewicz, Jolanta Kamińska, Ewa Karatysz, Elżbieta Kirklewska, Bogumił Kobylarz, Wojciech Kopp, Małgorzata Kosin, Alina Kręźlewicz, Mariusz Król, Andrzej Kulesz, Waldemar Mańdziuk, Dariusz Masiuk, Małgorzata Mettel, Marek Michowski, Edward Morus, Aleksandra Nowoczyn, Wiesław Okraszewski, Bożena Orligóra, Ewa Pigłowska, Grażyna Połomska, Barbara Ponimasz, Edward Radzikowski, Mariola Rybarczyk, Barbara Snopko, Janusz Świątkowski, Andrzej Świeżak, Alfred Szul, Barbara Wiśniewska, Jerzy Wiśniewski, Stanisław Zgliński, Ewa Zwolińska

 

1976

 (wychowawstwo w klasach pierwszych w roku 1968: p. Hanna Gutkowska, p. Krystyna Rozpiątkowska)

VIII a – 36

zobacz zdjęcie

Pan Czesław Szafałowicz

Krzysztof Baran, Wanda Białecka, Mirosław Bryksy, Renata Ciesielska, Małgorzata Czechowicz, Janusz Druzd, Jacek Gola, Maria Gutkowska, Piotr Hołubowicz, Maria Jaroszewska, Wiesława Jastrząb, Halina Jewgiejuk, Wiesław Jurkiewicz, Ryszard Kasprzyk, Sławomir Kiempczyński, Iwona Klejnota, Wiesław Kościjański, Józef Kotowski, Lidia Kwidzińska, Halina Łagowska, Zdzisław Mandziński, Roman Marut, Bogusław Pawluczuk, Teresa Piątek, Joanna Piotrowska, Mariola Piórkowska, Zbigniew Sokołowski, Krzysztof Strzyżewski, Irena Surowiec, Zbigniew Świokło, Gabriela Szmidt, Lucyna Trabszo, Anrzej Tyszkowski, Elżbieta Wucow, Lidia Żabicka, Marzenna Żarczyńska

 

VIII b – 36

Pani Halina Prusiecka

Danuta Bakierska, Stefan Bieńkowski, Zdzisław Błachuta, Elżbieta Chociaj, Jolanta Gałązka, Mirosław Gebel, Marzena Gularowska, Grażyna Górka, Izabela Iwanowicz, Ewa Kamińska, Bożena Kąkol, Wojciech Kirklewski, Iwona Kisiel, Bożena Król, Dariusz Kubiak, Mariusz Kuśmierz, Lucyna Mańdziuk, Mirosława Mettel, Jadwiga Miałdun,  Wiesława Michalska, Mirosław Napolski, Andrzej Nojko, Jerzy Nowak, Piotr Obód, Roman Paczkowski, Henryka Polanowska, Grażyna Ponimasz, Zenon Rędziński, Wanda Świeżak, Teresa Szałwińska, Waldemar Winter, Andrzej Wiśniewski, Zbigniew Wiśniewski, Teresa Wszelak, Janusz Wyżga, Bogumiła Zielińska

 

1975

 

(wychowawstwo w klasach pierwszych w roku 1967: p. Irena Sołtysiak, p. Helena Osyf)

VIII a – 34

zobacz zdjęcie 1   2

Pani Brygida Kwiatkowska

Zdzisław Balicki, Krzysztof Bała, Danuta Bartosiak, Andrzej Bielawski, Irena Bielicka, Elżbieta Druzd, Piotr Duliban, Krzysztof Dydrych, Mirosław Falkowski, Mariusz Hernik, Bożena Hołubowicz, Jolanta Kosiorowska, Grażyna Kuroń, Anna Lechmańska, Zbigniew Lewandowski, Jerzy Lis, Weronika Maćkowska, Jadwiga Majda, Marek Marcinkowski, Alicja Miałdun, Teresa Ochenkowska, Leszek Orlicki, Elżbieta Parulska, Leszek Piórkowski, Marek Refliński, Teofil Sawicki, Bożena Sołtysiak, Zbigniew Strehlau, Bogdan Widawski, Bogdan Wróblewski, Bogusława Wyżga, Alicja Zarzycka, Beata Zielińska, Lucyna Żmuda

 

VIII b – 32

zobacz zdjęcie 1   2   3

Pani Walentyna Maciąg

Halina Bakierska, Andrzej Baprawski, Zbigniew Błachuta, Bożena Bogdanowicz, Roman Borowski, Wiesław Fechner, Elżbieta Grucza, Adam Grządka, Teresa Iżykowska, Krzysztof Jędrzejewski, Renata Kamecka, Hanna Kobes, Grażyna Kądziela,  Marek Kraśniewski, Ryszard Kraśniewski, Sławomir Krupa, Ewa Kulesz, Bogusława Laskowska, Krystyna Majewska, Mirosław Marciniak, Mariola Masiuk, Irena Neuman, Leokadia Orligóra, Hanna Ponimasz, Wiesława Stec, Jerzy Susmarski, Andrzej Szatkowski,  Elżbieta Szymeczko, Grzegorz Śledź, Wacław Wirszyło, Bożena Wolicka, Zbigniew Zagórski

 

1974

(wychowawstwo w klasach pierwszych w roku 1966: p. Bronisława Gąsiorowska, p. Julia Kowalska)

VIII a – 37

zobacz zdjęcie

Pan Czesław Szafałowicz

Zbigniew Bartosiak, Alicja Błaszkiewicz, Jan Borowski, Mirosław Brzostowski, Bogusława Czajkowska, Daria Dadio, Mariola Duliban, Teresa Gocoł, Marzena Ilnicka, Mirosław Jaworski,  Maria Kamińska, Krzysztof Kichciak, Halina Kisiel, Irena Kisiel, Halina Kowalska, Ryszard Marcioch, Tadeusz Masłowski, Anita Mikluszka, Anna Musiewicz, Waldemar Nosko, Renata Odrobińska, Jerzy Piątek, Waldemar Refliński, Alina Serefin, Alicja Skurzyńska, Joanna Staszak, Krzysztof Szczeblewski, Tadeusz Surowiec, Henryk Szydlik, Jerzy Wierzbicki, Piotr Woźniak, Zbigniew Wróblewski, Bożena Wydra, Danuta Zarzycka, Kazimierz Zduniak, Jerzy Żemło

 

VIII b – 36

Pani Aleksandra Ignaczewska

Ewa Baprawska, Czesław Bielecki, Adam Burzyński, Bożena Figacz, Anna Fijał, Regina Gałązka, Robert Gryń, Andrzej Kisielewski, Grażyna Kobes, Krzysztof Kowalak, Janusz Krzyżanowski, Janina Kudelska, Anna Kuśmierz, Krystyna Langowska, Helena Lewandowska, Andrzej Lewandowski, Iwona Machalska, Andrzej Marciniak, Janina Mettel, Wiesława Morus, Grażyna Neumann, Jan Noga, Mirosław Okoń, Wojciech Parulski, Aleksandra Piasecka, Teresa Polanowska, Maria Rogoża, Krystyna Różacka, Grażyna Styczyńska, Marek Szymeczko, Bogumiła Tyszkowska, Renata Winter, Ewa Wiśniewska, Mirosław Wolicki, Józef Zawada, Mirosław Żmudzki

 

1973

(wychowawstwo w klasach pierwszych w roku 1965: p. Helena Balmas, p. Hanna Gutkowska)

 VIII a – 32
zobacz zdjęcie

Pani Irena Kwidzińska

Bogumiła Błaszkiewicz, Krzysztof Chrząszcz, Krzysztof Gawarkiewicz, Andrzej Gebel, Krzysztof Gebel, Wiesława Jakimczyk, Alina Jastrząb, Franciszek Kamiński, Andrzej Kłodnicki, Andrzej Kobus, Wiesław Kopytkowski, Bogusław Maciejewski, Maria Masłowska, Waldemar Musiewicz, Helena Orszewska, Jerzy Oleszkiewicz, Alicja Raczyńska, Mirosław Rogala, Wiesław Rogala, Krystyna Sarwińska, Roman Skibicki, Danuta Skoneczna, Julita Sowińska, Jolanta Stacherczak, Mirosława Szczeblewska, Wiesław Szumiłowski, Ewa Tyszkowska, Janina Watkowska, Elżbieta Wolińska,  Renata Wysocka

 

VIII b – 30

zobacz zdjęcie

Pani Regina Staszak

Anita Artemiuk, Teresa Bogdanowicz, Andrzej Bryksy, Danuta Chlebowicz, Tadeusz Dąbal,

Bożena Forczmańska, Tadeusz Gierlach, Jolanta Grucza, Bogdan Jaworski, Ryszard Kazimierski, Stanisław Krauze,

Jerzy Krzyżanowski, Antoni Kuriata, Grażyna Kwiecień, Andrzej Mandziński, Krystyna Miloch, Kazimierz Niszczak, Andrzej Nowicki, Jolanta Paczkowska, Wiesław Pawłowski, Bożena Pieniek, Waldemar Szemraj, Janusz Stec, Wiesława Szewczak, Maria Świokło, Halina Węcławska, Barbara Wilczewska, Kazimierz Wróblewski, Elżbieta Ziółkowska, Jacek Żarczyński

 

1972

 (wychowawstwo w klasach pierwszych w roku 1964: p. Maria Bała, p. Krystyna Hak, p. Julia Kowalska)

VIII a – 26

Pani Halina Prusiecka

Małgorzata Borowska, Teresa Bluma, Danuta Bryksy, Krzysztof Gebel, Andrzej Gola, Zbigniew Gołgowski, Czesław Grau, Zbigniew Grau, Andrzej Janczarek, Bogdan Jędrzejewski,  Ryszard Kłosiński, Renata Koral, Mirosława Łabędzka, Krystyna Maćkowska, Elżbieta Machalska, Elżbieta Marszałek, Marek Piesik, Jerzy Rędziński, Wiesław Rędziński, Eugeniusz Roliński, Małgorzata Rozalska, Maria Szponarska, Marek Tecmer, Bogumiła Wasiak, Ryszard Wysocki, Krzysztof Wołejszo

 

VIII b – 32

Pani Eugenia Lipień

Waldemar Aksan, Halina Badziąg, Adam Bielecki, Barbara Czajkowska, Bogusława Częścik, Krystyna Czuro, Henryk Czuro, Maria Dobrzyńska, Adam Dobrzyński, Mirosława Drelich, Emilia Gałązka, Ewa Giedrojć, Lech Jagielski, Roman Jędzewicz, Janusz Kirstein, Andrzej Kowalak, Janina Kremska, Mieczysław Kulesz, Barbara Kuśmierz, Zbigniew Noga, Jerzy Majda, Gabriela Meger, Tadeusz Orkwiszewski, Danuta Piotrowska, Bogumiła Polanowska, Halina Szczepańska, Henryk Sztabiński, Teresa Sztalmirska,  Elzbieta Wisznewska, Teresa Wisznewska, Józefa Zglińska, Janusz Żuromski

 

VIII c – 27

zobacz zdjęcie

Pani Walentyna Maciąg

Alicja Brzezińska, Zbigniew Bieńkowski, Zbigniew Druzd, Mirosław Duliban, Andrzej Floriański, Zbigniew Giedrojc, Walenty Gryk, Wiesław Jaworski, Stefan Kacprzyk, Eleonora Kaffka, Jan Karło, Władysław Karło, Adam Kowalski, Jadwiga Kur, Bogumił Marlikowski, Jan Marlikowski, Wiesław Muchowski, Andrzej Pliszka, Barbara Prusak, Jerzy Sarwiński,  Ryszard Stec, Zbigniew Wesołowski, Andrzej Wegner, Helga Winter, Grażyna Wolicka, Bogusława Wowk, Anna Zubielewicz

 

1971

(wychowawstwo w klasach pierwszych w roku 1963: p. Katarzyna Napolska)

VIII a – 27

Pani Elżbieta Laurentowicz

Leszek Artemiuk, Marek Bargad, Danuta Błaszkiewicz, Zbigniew Borowski, Andrzej Budziłek,

Grażyna Huicka, Andrzej Kaffka, Jerzy Kłodnicki, Grzegorz Kołowrocki, Andrzej Król, Marian Kwapisz, Kazimierz Lewko, Marek Łabuz, Wiesława Łabędzka, Danuta Maćkowska, Bogdan Mentel, Hanna Muchlińska, Tadeusz Obuchowski, Andrzej Pogoński, Ewa Prudzienica, Krystyna Rejkiewicz, Marcin Rejkiewicz,Waldemar Strumidło, Ryszard Szumiłowski, Teresa Węcławska, Elżbieta Wiśniewska, Honorata Zielińska

 

VIII b – 36

Pani Walentyna Maciąg

Krzysztof Adamczewski, Zdzisław Bednarski, Marian Bojarski, Aleksandra Cieślak, Wiesław Cybulski,

Ryszard Dąbal, Irena Gogolewska, Romuald Gorlewicz, Mieczysław Grządka, Zygmunt Jankowski, Zofia Jaworska, Grażyna Klucznik, Andrzej Krupa, Adam Kulesz, Marek Lewandowski,Danuta Łaskiewicz, Renata Marciniak, Wanda Morus, Ireneusz Orkwiszewski, Zbigniew Osial, Maria Osipowska, Bogumiła Reiner, Zdzisław Serafin, Stefania Sikora, Maria Stacherczak, Lidia Szramowska, Daniela Tomaszewska, Gerard Winter, Jolanta Wirszyło, Andrzej Woliński, Alicja Zawada, Anna Zglińska, Adam Żmuda, Jadwiga Żurawska

 

1970

(wychowawstwo w klasach pierwszych w roku 1962: p. Zofia Filippikowa, p. Regina Staszak)

VIII a –32

zobacz zdjęcie

Pan Czesław Szafałowicz

Elżbieta Bała, Anna Barganowska, Lidia Bojarska, Zbigniew Bojarski, Andrzej Brocki, Leszek Chyliński, Iwona Ganowska, Wiesław Gołecki, Elżbieta Grządka, Roman Janowski, Zbigniew Janowski, Roman Król, Bogdan Kuśmierz, Jerzy Machutta, Grażyna Malinowska, Ryszard Misiek, Barbara Nowak, Krystyna Orkwiszewska, Jerzy Paczkowski, Brygida Pawlikowska, Ewa Pliszka, Bogdan Podlawski, Elżbieta Raczyńska, Danuta Rogala, Leszek Rozalski, Roman Różacki, Janusz Sowiński, Kazimierz Szulc, Józef Szydlik, Ewa Woźniak, Danuta Zalewska, Irena Zawada

 

VIII b – 32

Pani Halina Świątkowska – Prusiecka

Danuta Błaszkiewicz, Zbigniew Borys, Renata Cichowlas, Eugeniusz Dąbrowski, Zbigniew Drelich, Hanna Galewska, Jerzy Gołgowski, Marek Jankowski, Grzegorz Jaroszewski, Krzysztof Kamiński, Barbara Karolska,Ewa Kowalak, Wiesław Kowalski, Halina Król, Waldemar Lewandowski, Krystyna Łukasik, Jarosław Mackiewicz, Teresa Marut, Urszula Masłowska, Jerzy Matuszczak, Halina Miziek, Barbara Muchowska, Irena Niszczak, Mirosław Olech, Zdzisław Parulski, Tadeusz Rajmund , Jerzy Rakieć, Zygmunt Sawicki, Zygmunt Sikora, Barbara Stec, Grażyna Stefaniak, Ewa Wesołowska

 

1969

 (wychowawstwo w klasach pierwszych w roku 1961: p. Olga Dubińska, p. Hanna Gutkowska)

VIII a – 34

Pani Janina Gola

Elzbieta Bednarska, Danuta Brzezińska, Teresa Cieplak, Kazimierz Gorlewicz, Andrzej Grządka, Tadeusz Grządka, Jerzy Kalinowski, Bogumiła Kamińska, Teresa Kocińska, Marianna Kondziela, Zofia Koniuszaniec, Jadwiga Kowalak, Janusz Latoszewski, Ewa Lesica, Barbara Lewko, Aleksandra Lorkowska, Krystyna Łaskiewicz, Krzysztof Małkowski, Wojciech Marlikowski, Barbara Matuszczak, Elżbieta Morus, Halina Mucha, Jerzy Myloch, Danuta Nagórska, Alicja Obuchowska, Mirosław Parulski, Danuta Radziej, Ryszard Rogman, Jan Szczepański, Andrzej Sztalmirski, Mirosław Śledź, Regina Tecmer, Regina Tyburek, Ewa Winkler

 

VIII b – 35

Pani Walentyna Maciąg

Grażyna Borkowska, Zdzisław Czuro, Lidia Fijał, Aniela Gogolewska, Anna Grębowicz, Tadeusz Janowski, Benedykt Jaroszewski, Roman Kiliszek, Zbigniew Kirstein, Jan Korolski, Maria Kosacz, Danuta Kosecka, Teresa Kózka, Mirosław Kubiak, Elżbieta Kur, Stanisław Masłowski, Bogdan Muchowski, Renata Nosko, Teresa Paga, Jerzy Pawlikowski, Barbara Perlik, Elzbieta Ponieważ, Maria Rainer, Halina Reszczyńska, Jan Rumiński, Marcin Sikora, Krystyna Stefaniak, Andrzej Stosik, Zbigniew Supera, Eugeniusz Szkutnik, Ryszard Sztabiński, Kazimierz Wiśniewski, Teresa Wowk, Stanisław Zieliński, Barbara Żurawska

 

VIII c– 15

Pan Czesław Szafałowicz

Mirosław Aksan, Zygmunt Brzeziński, Andrzej Brzozowski, Leonard Chodorowski, Czesław Cyprusiewicz, Stanisław Kiliszek, Zenon Langowski, Teodor Maciejewski, Zdzisław Maziuk, Andrzej Nagórski, Kazimierz Piotrowski, Ryszard Stefaniak, Czesław Wesołowski, Mirosław Woliński, Adam Wowk

 

1968

(wychowawstwo w klasach pierwszych w roku 1960: p. Bronisława Gąsiorowska, p. Julia Kowalska)

VIII a – 33

zobacz zdjęcie

Pani Eugenia Lipień

Antoni Barganowski, Andrzej Bednarczyk, Anna Bezek, Anna Bogdanowicz, Elżbieta Bolesta, Zbigniew Cybulski, Lech Czaplicki, Adam Figacz, Elżbieta Florczyk,  Elżbieta Gogolewska, Krzysztof Jakimczyk, Krzysztof Jarmużewski,  Czesław Jurczyk,  Krzysztof Krauze, Leszek Krawczyk, Andrzej Lorkowski, Hanna Mackiewicz, Krystyna Mentel, Halina Mieczkowska, Grażyna Ogórek, Elżbieta Orepiuk, Daniela Pawłowska, Wiesław Radziej, Danuta Rogala, Barbara Rajmund, Mirosława Sieg, Bogdan Sokołowski, Danuta Sosnowska, Bożena Szulc, Zbigniew Zawodniak, Jan Zdaniewicz, Lidia Żurawska,

 

VIII b – 28

zobacz zdjęcie

Pani Halina Świątkowska

Danuta Bluma, Krystyna Błaszkiewicz, Władysław Brzostowski,  Zofia Hołubowicz, Hanna Jagielska,   Urszula Kirstein, Zdzisław Kita, Krystyna Kłodnicka, Irena Kłosińska, Irena Knuth, Mirosław Kraśniewski, Anna Langowska, Jadwiga Łaskiewicz, Bożena Łukasik, Lech Marciniak, Roman Nowakowski, Zbigniew Otłowski, Anna Piotrowska, Małgorzata Piotrowska, Irena Rogman, Adam Różacki, Józef Sawicki, Stanisław Sawicki, Henryk Słomski, Halina Wojtczak, Danuta Zdanowicz, Elżbieta Zielińska, Teresa Żbikowska

 

1967

(wychowawstwo w klasach pierwszych w roku 1959: p. Julia Kowalska)

VIII a – 31

zobacz zdjęcie 1   2

Pani Halina Świątkowska

Danuta Adamczewska, Ewa Borowska, Jerzy Borowski, Krzysztof Czermiński, Danuta Chełmińska,Marian Chodorowski, Teresa Dąbrowska, Helena Figacz, Danuta Forczmańska, Krystyna Herchel, Teresa Hołubowicz, Grażyna Jędrzejowska, Renata Juszczyk, Jadwiga Konieczko, Krzysztof Korczyc, Michał Kraśniewski, Alicja Kubiszewska, Marian Kulczyk, Barbara Lewandowska, Janina Lewko, Renata Makiła, Bronisława Masłowska, Wiesława Malinowska, Bogdan Manturewicz, Jerzy Neumann, Wiktoria Nosko, Jolanta Olech, Halina Osial, Wanda Rumińska, Teresa Rydel, Elżbieta Wojtczak, Andrzej Woliński, Elżbieta Zientała

 

1966

(wychowawstwo w klasach pierwszych w roku 1958: p. Helena Balmas, p. Julia Kowalska)

VII a – 20

Pani Helena Balmas

Józef Babiel, Witold Bacza, Andrzej Bednarski, Jan Burczyc, Maria Gryk, Roman Iwachów, Łucja Kasztelan, Teresa Kołowrocka, Tadeusz Korneluk, Kazimierz Krauze, Danuta Lisaj, Jerzy Morus, Bogumiła Mucha, Stanisława Palińska, Jerzy Pawluczuk, Adam Ślusarz, Wanda Talarska, Adam Traczyk, Marian Truchan, Andrzej Urbanowicz

 

VII b – 15

Pani Halina Świątkowska

Mirosław Adamczewski, Ryszard Bezek, Janusz Gołgowski, Leszek Jankowski, Urszula Krawczyk, Krystyna Kulczyk, Józef Kuśmierz, Kazimierz Maciejewski, Kazimierz Mieczkowski, Longin Mieszczankowski, Jan Orkwiszewski, Piotr Piotrowski,

Jerzy Rząca, Zygmunt Sosnowski, Krzysztof Stosik

 

1965

(wychowawstwo w klasach pierwszych w roku 1957: p. Zofia Filippik, p. Feliksa Bazyluk, p. Tekla Przybylska, p. Regina Staszak, p. Alicja Pasik-Karczewska)

VII a – 30

Pan Czesław Szafałowicz

Wanda Bagińska, Leonora Bajter, Władysław Cieplak, Teresa Cybulska, Henryk Forczmański, Aleksander Gąsiorowski, Danuta Gołębiowska, Ewa Hałaj, Mirosław Janczarek, Zbigniew Jaroszewski, Andrzej Jasiński, Janina Kur, Wiesław Kwapisz, Janina Leśniak, Edward Łukasik, Leokadia Marszałek, Jan Piotrowski, Wiesława Polanowska, Bożena Rajmund, Andrzej Rejkiewicz, Konrad Roszewski, Zofia Strzemieczna, Ryszard Sulski, Barbara Szarafińska, Zdzisława Sztalmirska, Urszula Wilczewska, Maria Wołejszo, Kazimierz Wojtczak, Grażyna Wylazłowska, Teresa Zielińska

 

VII b – 32

 zobacz zdjęcie 1   2   3

Pani Janina Gola

Jerzy Bartknecht, Mieczysław Białecki, Urszula Błaszkowska, Mieczysław Brzostowski, Krystyna Dziemidziuk, Bożena Dombrowska, Andrzej Falba, Teresa Gołębiowska, Bogdan Grygier, Bożena Grządka, Wiktor Jankowski, Stanisław Janowski, Tadeusz Kasprzyk, Danuta Kamińska, Wanda Kobielska, Jadwiga Konopacka, Jan Langowski, Halina Masna, Aleksander Michowski, Teresa Monkiewicz, Krystyna Neuman, Alfons Obuchowski, Krystyna Ochenkowska, Danuta Piesik, Barbara Piotrowska, Waldemar Raczyński, Teresa Rakieć, Małgorzata Rumińska, Maria Skowron, Krystyna Szczakowska, Alfred Symonowicz, Jolanta Wielkopolska, Bożena Wielkopolska, Zbigniew Zdanowicz

 

1964

(wychowawstwo w klasach pierwszych w roku 1956: p. Bogumiła Czaplicka, p. Feliksa Bazyluk, p. Jadwiga Frank, p. Irena Jurkun-Halagiera, p. Sabina Lemańska)

VII a – 31

Pani Anna Król

Halina Burczyc, Wiesław Burkiciak, Bożena Chanowska, Marianna Dąbrowska, Eugenia Dombrowska, Jadwiga Galewska, Danuta Grygier, Edward Kalczuk, Bożena Kłosińska, Danuta Kocińska, Danuta Korcz, Krystyna Kur, Maria Lenartowicz, Teresa Łukaszewska, Jerzy Marut, Anna Masna, Teresa Mentel, Leokadia Obuchowska, Janina Osipowska, Zbigniew Pepliński, Janina Pliszka, Antoni Sawicki, Zdzisława Szczerba, Adam Szeliga, Anna Szpajer, Jan Tecmer, Gabriela Urbanowicz, Jolanta Wasilewska, Urszula Węcławska, Jerzy Widlarz, Izydor Wirszyło

 

VII b – 36

zobacz zdjęcie 1  2

Pani Irena Halagiera

Irena Babiel, Bohdan Baran, Michał Bezek, Ireneusz Bielicki, Krystyna Błachuta, Renata Chodorowska, Edward Chodorowski, Andrzej Częścik, Jerzy Furkal, Małgorzata Gościnna, Mirosław Groszkowski, Tadeusz Guziewicz, Zofia Jędzewicz, Roman Kamiński, Halina Krawczyk, Teresa Kurlenda, Ludwik Matysek, Jerzy Majewski, Barbara Misiak, Adam Morus, Maria Mrugała, Irena Nawrocka, Janina Nowicka, Stanisław Ochenkowski, Elżbieta Paga, Halina Pawluczuk, Elżbieta Piotrowska, Stanisław Piotrowski, Wincenty Przybylski, Bożena Rogowska, Grażyna Sieg, Mieczysława Stefaniak, Maria Szutowicz, Krystyna Truchan, Teresa Tyburek, Wojciech Żemło

 

1963

(pierwsi nauczyciele: p. Grażyna Hawliczek, p. Sabina Lemańska, p. Hanna Paradowska, p. Jadwiga Frank)

VII a – 38

zobacz zdjęcie

Pan Czesław Szafałowicz

Irena Adamczewska, Irena Budzińska, Ryszard Burczyc, Regina Cyprusewicz, Józef Groszkowski, Ewaryst Kasztelan, Izydora Kirstein, Bogdan Kisiel, Andrzej Klenowski, Wanda Koral, Mieczysław Kotowski, Alfred Kraśniewski, Marian Kubiak, Roman Kuśmierz, Irena Lechmańska, Elżbieta Lewandowska, Bronisław Lewandowski, Ryszard Marszałek, Ryszard Mrugała, Aldona Ogonowska, Irena Olech, Ryszard Olszewski, Renata Piesik, Alicja Piotrowska, Krystyna Pliszka, Jan Podlawski, Marian Prudzienica, Walenty Radkiewicz, Mirosław Rakieć, Teresa Rejkiewicz, Jan Ruczko, Zofia Stacherczak, Zbigniew Stefaniak, Stanisława Szeliga, Anastazja Szymańska, Danuta Wylazłowska, Janusz Wylazłowski, Tadeusz Zieliński

 

VII b – 36

Pan Bolesław Doroszkiewicz

 Urszula Bartknecht, Barbara Borowska, Barbara Cichowlaz, Irena Cielątkowska, Józef Cieplak, Jan Cyprusewicz, Małgorzata Ebłowska, Roman Gałązka, Henryk Głuszko, Stanisław Gryk, Barbara Jankiewicz, Henryk Jankowski, Tadeusz Karasiewicz, Zdzisław Karasiewicz, Jolanta Klusek, Janusz Kobielski, Kazimierz Kowalski, Kazimierz Marciniak, Ryszard Marut, Edward Michowski, Zdzisława Mieszczankowska, Zygmunt Migoń, Maria Obuchowska, Zenon Obuchowski, Ryszard Piełuć, Krystyna Piotrowska, Zofia Polanowska, Stanisław Prusak, Halina Rzeczycka, Wanda Ślązak, Edward Stasik, Bożena Szczakowska, Teresa Talarska, Stanisław Zientała, Roman Żuromski, Jadwiga Żygadło

 

1962

(pierwsi nauczyciele: p. Bogumiła Czaplicka, p.Tekla Pzybylska, p. Krystyna Łukasiak, p. Bronisława Gąsiorowska)

VII a – 35

zobacz zdjęcie

Pani Bogumiła Czaplicka

Elżbieta Babiel, Anna Baran, Henryk Bartknecht, Jadwiga Błaszkowska, Krzysztof Błażejczyk, Kazimierz Brzostowski, Zbigniew Czermiński, Henryk Floriański, Renata Galewska, Liliada Gałązka, Ewa Gąsiorowska, Andrzej Gąsiorowski, Piotr Gąsiorowski, Henryka Grzywacz, Elżbieta Herchel, Kazimierz Iwachów, Ryszard Juszczyk, Waldemar Kłosiński, Józef Knuth, Czesława Koral, Lech Krakowski, Krystyna Kremska, Czesław Kuśmierz, Zdzisław Laskowski, Marian Lesica, Danuta Maracewicz, Sławomir Mazur, Danuta Michalska, Helena Michowska, Teresa Obuchowska, Roman Podlawski, Lilianna Radziej, Renata Siewert, Narcyza Szymańska, Alicja Zdaniewicz

 

VII b – 36

zobacz zdjęcie

Pani Janina Gola

Paweł Abucewicz, Krystyna Bacza, Wirginia Barańska, Franciszka Bogdanowicz, Adam Brajbisz, Bogdan Brzeziński, Ewa Janczarek, Zenon Jankowski, Andrzej Jarmużewski, Zbigniew Kobielski, Halina Kocińska, Jan Kołowrocki, Ryszard Kołowrocki,  Andrzej Krauze, Jerzy Lisogórski, Jan Maciejewski, Jerzy Marciniak, Bogdan Mazur, Krystyna Miga, Henryk Morus, Jan Morus, Lucyna Obuchowska, Stanisław Obuchowski, Helena Sawostjanik, Zbigniew Sowa, Regina Styczyńska, Czesław Szutowicz, Wiktoria Szutowicz, Kazimierz Świeżak, Kornelia Talarczyk, Zbigniew Tamulewicz, Antonina Tecmer, Regina Wierszyło, Krystyna Wróblewska, Bolesław Zabawa, Danuta Żuromska

 

1961

(pierwsi nauczyciele: p. Zofia Filippik, p.Anna Król)

VII a – 35

zobacz zdjęcie

Pan Jan Kerner

Wacław Bogdanowicz, Wanda Borowska, Stanisława Brewus, Józef Bubiło, Barbara Daszczyńska, Bolesław Galewski, Halina Głowacka, Aleksander Głuszko, Henryk Gryk, Henryk Keller, Maria Konieczko, Maria Lewandowska, Benedykt Lidak, Andrzej Miller,  Krystyna Obarek, Elżbieta Obuchowska, Barbara Peplińska, Józef Piełuć, Wojciech Piotrowski, Tadeusz Radkiewicz, Maria Romanowska, Maria Szałańska, Teresa Szeliga, Michł Szpajer, Wiesława Ślusarz, Wiesława Talarska, Janina Wiącek, Roman Wierciński,  Ryszard Woliński,  Andrzej Zieliński, Bogdan Zwidryń

 

VII b – 34

zobacz zdjęcie

Pani Irena Jurkun

Jadwiga Bagińska, Marian Błaszkowski, Tadeusz Budziłek, Ryszard Czerwiński, Halina Dąbrowska, Andrzej Grzywacz, Maria Heczko, Witold Iwicki,  Antoni Juchniewicz, Dorota Juszczyńska, Narcyza Kasztelan, Krystyna Kobielska, Barbara Kurlenda, Henryka Kuśmierz, Zygmunt Lacki, Jadwiga Leśniak, Halina Manowska,  Krzysztof Mieloszyk, Aniela Nagórska, Witold Obuchowski, Danuta Olewnik, Eulalia Popik, Bogumiła Prudzienica, Czesława Raczyńska,  Jadwiga Rutkowska, Stefan Siewert, Elżbieta Strzyżewska, Bożena Terlecka, Anna Wasiak, Tadeusz Wasiak, Elżbieta Wojcieszak, Romuald Woźnicki, Barbara Zientara, Waldemar Żuromski

 

 1960

(pierwsi nauczyciele: p. Izabela Czerwień, p. Jadwiga Frank)

VII a – 32

zobacz zdjęcie

Pani Irena Jurkun

Bożena Adamczewska, Teresa Burczyc, Anna Burdzińska, Róża Chudzińska, Jolanta Czechowska, Czesław Częścik, Janusz Drozdowski,  Halina Fogt, Bolesława Głowacka, Danuta Gołecka, Halina Kalczuk, Mirosław Kiziniewicz, Krystyna Kocińska, Jan Kotowski, Barbara Leśniak,  Genowefa Liszewska, Barbara Łabuz, Władysława Łukomska, Antoni Maziuk, Teresa Mrugała, Regina Najbert, Irena Obuchowska, Janina Obuchowska, Wanda Piątkowska, Krystyna Raczyńska, Ryszard Rymarz, Władysława Szczepańska, Irena Szymankiewicz, Janina Ślązak, Janina Świokło, Ewelina Zdaniewicz, Jan Żygadło

 

VII b – 22

zobacz zdjęcie 1   2   3   4

Pan Jan Kerner

Roman Babiel, Edward Falkowski, Stanisława Grzywacz, Roman Guziński, Danuta Iwicka, Zdzisława Juszczyk, Teresa Klusek, Władysław Krawczyk, Henryk Kunicki, Renata Kwiatkowska, Barbara Maracewicz, Zenon Mieszczankowski, Danuta Nawrocka, Urszula Nawrocka, Jan Otłowski, Tadeusz Peterlejtner, Włodzimierz Sosnowski, Marianna Świderska,  Bożena Wylazłowska, Edward Zieliński, Jerzy Żarczyński, Piotr Żmudowski

 

1959

(pierwsi nauczyciele: p. Bronisława Gąsiorowska)

VII – 30

Pan Zbigniew Leoniak

Ligia Ansion, Stanisława Bagińska, Zbigniew Bielawski, Halina Boczek, Maria Bogdańska, Krystyna Chrzanowska,  Matylda Gąsiorowska, Jolanta Kisiel, Jan Kisiel, Jadwiga Kiziniewicz, Jerzy Klawczyński, Anna Lenartowicz, Irena Lewandowska, Krystyna Lewandowska, Danuta Łoś, Anna Michalska, Krystyna Michalska, Janina Obuchowska, Wiktor Obuchowski, Witold Obuchowski, Zdzisława Paga, Władysław Pękala, Zbigniew Raczyński, Wiesława Stochniał,  Janina Szestukian, Jadwiga Tamulewicz, Roman Waszczyński, Halina Wężowska, Monika Witkowska, Janusz Żmudowski

 

1958

(pierwsi nauczyciele: p. Irena Jurkun)

VII – 40

Pani Irena Jurkun

Hanna Baczyńska, Waldemar Bartłomiejczyk, Herbert Błaszkowski, Roman Chanowski, Alina Czekotas, Maria Częścik, Jadwiga Filipska, Kazimierz Galewski, Halina Guziewicz, Józefa Iwachów, Jadwiga Kaniecka, Ryszard Kiepajło, Henryk Kosecki, Janina Krakowska, Józef Krawczyk, Adela Liszewska, Piotr Łoś, Janina Łukomska, Maria Mańdziuk, Alicja Maracewicz, Czesława Maziuk, Bohdan Michalski, Helena Obuchowska, Jan Obuchowski, Kazimierz Obuchowski, Irmina Opacha, Irena Otłowska, Elżbieta Piernicka, Józefa Piotrowicz, Henryka Piotrowska, Urszula Roszczyniała, Leokadia Rutkowska, Teresa Rutkowska, Jerzy Rzepkowski, Teresa Skowrońska, Krystian Specht, Zofia Świderska, Marian Urbanowicz, Stefan Wołejszo, Teresa Wylazłowska

 

1957

(pierwsi nauczyciele: p. Zofia Filippik)

VII – 18

Pani Krystyna Łukasiak

 Edmund Boczek, Bruno Borowski, Stefania Brewus,  Jolanta Charuta,  Andrzej Iwiński, Antoni Jeziorny, Krystyna Kiepajło, Henryk Kowalski, Zdzisław Kremski, Regina Kujawska, Bronisław Lisowski, Andrzej Michalski, Czesław Pawłowski, Andrzej Potipuch, Barbara Skolimowska, Edward Suczyński, Brunon Synakiewicz, Roman Wysocki

 

1956

(pierwsi nauczyciele: p. Izabela Czerwień)

VII – 37

zobacz zdjęcie

Pan Zdzisław Lisiecki

Edward Bojanowski, Tadeusz Brajbisz, Jadwiga Chanowska, Janina Chanowska, Krystyna Chudzińska, Ryszard Czekotas, Teresa Czepulon, Janusz Czeszejko, Janina Gabryszak, Gerard Gromowski, Kazimiera Guziewicz, Antoni Jurkun, Edward Kotowski, Jan Kowalski, Janusz Kujawski, Lidia Kusowska, Krystyna Ledkiewicz, Stanisław Łysik, Grażyna Mazur, Andrzej Mieloszyk, Barbara Mieszczankowska, Katarzyna Mrugała, Ligia Obuchowska, Jerzy Piotrowski, Bożena Rychłowska, Edward Rymarz, Elżbieta Skolimowska, Krystyna Spasińska, Joachim Specht, Józef Stochniał, Dorota Szydzik, Anna Świderska, Wiesława Waszczyńska, Maria Wojcieszak, Barbara Zielińska, Jan Zieliński, Danuta Żukowska

 

1955

(pierwsi nauczyciele: p. Helena Nowosad)

 VII – 24

Pan Henryk Soboczyński

Zuzanna Barancewicz, Zdzisław Błażejczyk, Alojzy Czepulon, Henryk Filipski, Jerzy Herchel, Barbara  Kalczuk, Norbert Kalczuk, Klara Kaniecka, Helena Kiepajło, Jadwiga Lisiecka, Krystyna Liszewska, Janusz Loba, Krzysztof Michalski,  Gabriela Paga, Ryszard Polaczek, Regina Przybylska, Tadeusz Raczyńśki, Bolesław Redlin,  Genowefa Strzyżewska, Stefania Urbanowicz, Irmina Wolińska, Ryszard Wołejszo, Jadwiga Zakrzewska, Witold Zieliński

 

1954

(pierwsi nauczyciele: p. H. Rogacewicz,p.  Bronisława Gąsiorowska, p. K. Ziubrowska)

VII – 31

Pan Jan Machutta

Teresa Czekotas, Janusz Dewalde, Halina Figurska, Zygmunt Filipski, Halina Filutowska, Helena Gliwińska, Genowefa Hermaszewska,  Stefan Kulczyk, Aleksander Kurjata, Jerzy Łabuz, Ewa Łopuska, Archibald Łoś, Zbigniew Łoś, Adam Łukomski, Teresa Mandziuk, Lech Opacki, Edward Piotrowski, Wanda Polkowska, Jan Rybicki, Henryk Senger,  Regina Słomianna,  Danuta Sulikowska, Bogusław Sulikowski,  Michał Szutowicz, Antoni Szymański, Marian Ślązak, Anatol Terlecki, Teresa Wierucka, Helena Witkowska,  Maria Woźnicka, Irena Zakrzewska

 

1953

(Pierwszy nauczyciel: p. Jadwiga Frank)

VII – 38

zobacz zdjęcie

Pani Jadwiga Frank

Czesław Beller, Małgorzata Ćwik, Danuta Czechowska, Irena Halicka, Genowefa Hermaszewska, Barbara Jankowska,  Ryszard Jakubowski, Norbert Kalczuk, Czesław Koczwaza, Jan Kiepajło, Bogdan Kuriata, Zdzisław Kusowski, Zuzanna Lisiecka, Krystyna Lisowska, Jadwiga Liszewska, Teresa Leśniak, Teresa Majewska, Ryszard Mandziuk, Ewa Michalska, Zenobia Mistygacz, Helena Obuchowska, Ryszard Ogonowski, Barbara Paga, Maria Płoska, Łucja Przybylska, Stanisława Przybylska, Janusz Słomski, Bogdan Słomski,  Irena Szewczuk, Teresa Witkowska, Stanisław Wilkowski, Genowefa Wieruszewska, Bogdan Ziewert, Jan Zowczak

 

1952

(Pierwsi nauczyciele: p. Izabela Czerwień, p. Zofia Filippik)

VII a – 33

Pan Jan Machutta

Ryszard Barański, Janusz Błędek, Teresa Chojna, Zygmunt Chrześcijan, Stanisław Dubieniecki, Helena Dziuba, Władysław Głoczkowski, Danuta Grotek, Edward Herchel, Zbigniew Jankiewicz, Irena Jóźwiak, Bogdan Juchniewicz, Henryka Komar, Krystyna Korba, Janina Krawczyńska,  Danuta Łabuz, Tadeusz Madaliński, Anna Matysiak, Sabina Mowel, Leon Parej, Władysław Piotrowicz, Teodor Reszycki, Regina Rymarz, Józef Sadowski, Bożena Stachurska, Kazimierz Szczęsny, Zygmunt Walentowski, Stanisława Waśniewska, Zofia Wojarska, Łucja Wołejszo, Franciszek Ziębla

 

 VII b – 31

Pan Jan Machutta

Andrzej Barancewicz, Wiktoria Bronowicka, Jerzy Czepulon, Stanisław Dubieniecki, Edward Gabryszak, Zofia Gretna, Genowefa Gastomczyk, Marta Groll, Lidia Gromowska, Jadwiga Kulczuk, Jadwiga Kisiel, Józef Krawczyk, Bogdan Kurjata, Stefan Kurzyna, Danuta Lola,  Bogusław Łoś, Melania Maćkowska, Roman Miłoszewski, Ryszard Ogonowski,  Maria Otłowska, Czesław Piotrowski, Kazimiera Polaczek, Feliks Roman,  Wojciech Roszak, Szczepan Serocki, Genowefa Szydlik, Teresa Ślązak, Alina Tarczewska, Władysław Wiśniewski, Alfreda Woźnicka, Jan Woźnicki

 

1951

(Pierwsi nauczyciele: p. Bronisława Hoch-Gąsiorowska p. Helena Nowosad)

VII – 37

Pani Irena Jurkun

 

Anna Bajerowska, Jadwiga Beller, Ryszard Borowski, Ryszard Daszczyński, Irena Dąbrowska, Helena Dewalde, Ryszard Dyczkowski, Aleksander Gliwiński, Mieczysław Hermaszewski, Jan Juchniewicz, Danuta Jurkun, Ryszard Kawecki, Gertruda Krauze, Józef Krawczyk, Halina Kujawska, Jerzy Kujawski, Wincenty Kuriata, Władysław Kuriata, Halina Lis, Zenon Laster, Jadwiga Majewska, Henryka Majewska, Marek Matysiak, Mirosława Najbert, Kazimiera Ordon, Mirosława Pilipas, Henryk Piotrowski, Janusz Ponimasz, Stefania Prolińska, Zofia Sadowa, Irena Sokołowska, Krystyna Stulik, Urszula Szydzik, Jan Wiśniewski, Zbigniew Woźnica, Jan Woźnicki, Jan Roliński

 

1950

(Pierwsi nauczyciele: p. Bronisława Hoch p. J. Mazurek)

VII – 38

zobacz zdjęcie

Pani Irena Jurkun

Alicja Borowska, Anna Czopko, Zofia Dudyńska, Alicja Dziubińska, Janina Jarosz, Jadwiga Jarzyńska, Paweł Karpienia, Bronisława Kaszecka, Józef Korczyc, Tadeusz Kościuszko, Krystyna Król, Helena Kulczyk, Irena Łabuz, Jolanta Łopuska, Janusz Łopuski, Ryszard Łukaszewicz, Halina Małecka, Ryszard Matusiak, Andrzej Matysiak, Walerian Miszkiewicz, Ryszard Mojnicz, Edward Morus, Barbara Mościbrodzka, Tadeusz Napolski, Kazimiera Pietkiewicz, Romuald Piętka, Jerzy Piotrowicz, Teresa Piotrowicz, Jerzy Potipuch, Lech Pyka, Bolesław Rozman, Alfred Rymarz, Helena Skiba, Jan Sosnowski, Janina Tarczewska, Barbara Widmańska, Maria Wróblewska, Józef Ziółkowski

 

1949

(Pierwszy nauczyciel: p. Zofia Piotrowska)

VII – 29

zobacz zdjęcie

Pan Jan Machutta

Adam Banach, Halina Bogusławska, Halina Chrzanowska, Tadeusz Czepulon, Helena Grabowska, Halina Jarzyńska, Franciszka Jasińska, Mikołaj Karpienia, Jadwiga Kisiel, Jan Kraczkowski, Irena Kujawska, Eugeniusz Leśniak, Janusz Łóś, Hanna Nojbert, Bolesław Nalikowski, Krystyna Olkowicz, Stanisław Słomski, Alicja Sokołowska, Franciszek Smagliński, Jerzy Tłustochowicz, Bolesław Turski, Ludwik Urbanowicz, Kazimierz Wasiak, Mieczysław Urbanowicz, Jakub Widmański, Małgorzata Woźnicka, Wiktor Zienkiewicz,  Julianna Zwidryń, Mieczysław Żołądek